Tallinna Tehnikaülikool

Majutusvõimalused Üliõpilaskülas

Üliõpilasküla ühiselamutes on kokku ligikaudu 2000 majutuskohta. Enamik hooneid asub TalTechi linnakus, ülikoolihoonete vahetus läheduses. Erandiks on Siidisaba 7 üliõpilaselamu, mis asub kesklinna piiril Kristiine linnaosas ning Kohtla-Järvel (Ida-Virumaa) asuv Kalevi 4 üliõpilaselamu. TalTechi üliõpilaselamutes on mitmeid toatüüpe, nii saad valida kas elad üksi, kahekesi või üürid lihtsalt voodikohta jagatavas tudengikorteris. Loodud on ka võimalused pesupesemiseks ning auto ja ratta parkimiseks.

Akadeemia tee 7/1

Akadeemia tee 7/1 maja asub umbes 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel ülikooli õppehoonetest. Hoones on kahte tüüpi tube: kahekohalised toad ja kahekohalised boksid.

Üks voodikoht jagatavas toas - 144€
Kahekohaline boks - 318€

Akadeemia 7 üliõpilaselamu
Akadeemia 7/2 üliõpilaselamu

Akadeemia tee 7/2

Akadeemia tee 7/2 maja asub umbes 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel ülikooli õppehoonetest. Hoones on kahte tüüpi tube: kahekohalised toad ja kahekohalised boksid.

Üks voodikoht jagatavas toas - 144€
Kahekohaline boks - 318€

Akadeemia tee 11/2

Akadeemia tee 11/2 asub ülikooli õppehoonetest umbes 7-10 minutilise jalutuskäigu kaugusel. Majas on ainult ühte tüüpi kahekohalised toad.

Üks voodikoht jagatavas toas - 122€

Akadeemia 11/2 üliõpilaselamu
Akadeemia 5 üliõpilaselamu

Akadeemia tee 5

Akadeemia tee 5 üliõpilaselamu asub ülikooli õppehoonetele kõige lähemal, kõigest paari minuti kaugusel. Majas on kahte tüüpi tube: ühekohalised toad ja ühekohalised boksid.

Ühekohaline tuba - 238€
Ühekohaline boks - 268€

Siidisaba 7

Siidisaba 7 on meie ainuke üliõpilaselamu Tallinnas, mis asub väljaspool TalTech'i linnakut, Kristiine linnaosas. Hoones on kolme tüüpi tube: ühe- ja kahekohalised toad ning ühekohalised boksid.

Üks voodikoht jagatavas toas - 132€
Ühekohaline tuba - 264€
Ühekohaline boks - 308€

Siidisaba 7 üliõpilaselamu
Raja 4d üliõpilaselamu

Raja 4d

Raja 4D asub ülikooli õppehoonetest 5-6 minutilise jalutuskäigu kaugusel. Hoone erineb tüüpmajadest selle poolest, et seal puuduvad sisekoridorid ja sissepääs igasse tuppa on välisrõdult. Majas on ainult ühte tüüpi kahekohalised toad.

Üks voodikoht jagatavas toas - 144€

Akadeemia tee 5a - pereelamu

Akadeemia tee 5A on esimene liginullenergia tasemele renoveeritud ühiselamu Eestis. Maja asub ülikooli õppehoonetest 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Hoones on 70 ühe- ja 10 kahekohalist korterit.

Tudengihinnad:
1-toaline korter - 368€
2-toaline korter - 492€

Akadeemia 5a üliõpilaselamu
Kalevi 4 üliõpilaselamu

Kalevi 4, Kohtla-Järve

Kalevi 4 üliõpilaselamu asub Kohtla-Järvel, Virumaa Kolledži läheduses. Majas on kahte tüüpi tube: ühe- ja kahekohalised.

Üks voodikoht jagatavas toas - 75€
Ühekohaline tuba - 150€