6. mail toimub RMTL Stakeholder Club klubiüritus #3. Maikuu kohtumisel räägib Kliimaministeeriumi elukeskkonna ja ringmajanduse asekantsler Ivo Jaanisoo jäätmekavast rõhuasetusega olmejäätmete reformile ning muudest põletavadest teemdest ja Tekstiilitehnoloogia labori juhataja Tiia Plamus annab ülevaate, kuidas on viimaste aastate jooksul TalTechi õppeainetesse ja õppekavadesse integreeritud rohepöörde ja ringmajandusega seotud teemasid, et ühest küljest tagada ülikooli lõpetajate konkurentsivõime ning teisalt võimestada lõpetajaid ellu viima jätkusuutlikke muutusi oma (tulevastel) töökohtadel.

Ajakava:

15.45   kogunemine ja tervituskohv

16.00-17.30   ettekanded ja arutelu

17.30   võimalus omavahel võrgustada

RMTL Stakeholder Club on ringmajandusalast suhtlusvõrgustikku loov kohtumisete sari osalejate kogemuslugude ja info vahetamiseks, et seeläbi soodustada valdkonnas uudsete lahenduste teket ja arendada koostööd.

RMTL Stakeholder Club toimub Mektorys EnegryHUBis.

Palun anna oma tulekust teada hiljemalt 01.05 meilile: karin.kaar@taltech.ee

Kohtumiseni!