Tallinna Tehnikaülikool

10. novembril kell 10.00-17.30 toimub Ülemiste Citys Adapteri koostööfestival, mis sel aastal kannab nime „Tõeline inimene“.

Maailm meie ümber on pidevas ja pidurdamatus muutumises. Tahes või tahtmata avaldab see mõju ka igaühele meist nii täna kui ka tulevikus.

Festivali „Tõeline inimene“ eesmärgiks on koostöös kõrgkoolide ja ettevõtetega arutleda selle üle, kuidas luua tuleviku inimese arengut soodustav keskkond. Kuidas tulla toime pidevas muutuses oleva väliskeskkonnaga, kuidas mõjutavad inimest elukaare jooksul keskkond, majandus, tehnoloogia, heaolu, tervis.

Festivalil on oodatud osalema ja kaasa rääkima kõik alates filosoofidest kuni tuleviku visionäärideni unustamata seejuures antropolooge ja andragooge, ettevõtjaid ja talendijuhte, maamajandajaid ja urbaniste, terviseedendajaid ning kõiki teisi, kes soovivad rääkida kaasa inimese arengu ja muutumise teemadel.

TalTechist esinevad festivalil 

  • Tallinna Tehnikaülikooli Tervisetehnoloogiate instituudi professor jaPõhja-Eesti Regionaalhaigla kardioloogiakeskuse teadusjuht Margus Viigimaa 
  • Tallinna Tehnikaülikooli kaasprofessor tenuuris, Design & Technology Futures programmijuht Martin Pärn

Koostööfestival toimub Ülemiste City Öpiku majas (Valukoja 8) ning on virtuaalselt järelvaadatav.

Registreeri ja vaata lisainfot siin

Laeb infot...