Ettevõtlusakadeemia kutsub osalema 20. detsembril toimuval tasuta veebiseminaril, mida viib läbi Tarmo Koppel, Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna ärikorralduse instituudi lektor.

Ettevõtlusakadeemia plakat 20.12.2022

Loeng annab ülevaate virtuaalagentidest ning selle tehnoloogia hetkeseisust – millistes ülesannetes ja millises ulatuses suudab virtuaalagent asendada inimtöötajat. Vaatame agentide rakendusvõimalusi ettevõtte vaatenurgast: klienditeenindus, kontaktide automaatne valideerimine, personaliseeritud lähenemine. Esitame juhtuminäiteid ning diskuteerime ettevõtete kasutuskogemusi. Üritame mõtestada asjaolusid, mis viivad ühes ettevõttes agendi eduka lanseerimiseni, aga teises ebaõnnestumise kogemuseni.

Tarmo Koppel, PhD, on tehnikaülikooli ärikorralduse institudi lektor. Tema õppetöö ja kursused hõlmavad muuhulgas ettevõtete digitaliseerimist ning tehisintellekti ärirakendusi. Samal suunal on ta varasemalt töötanud ka Lõuna-Karoliina ülikooli Tehisintellekti Instituudis ning Georgia osariigi ülikooli Insight Instituudis. Oma teadustöös töötab ta välja tehisintellekti lahendusi ning testib nende efektiivsust erinevate majandusvaldkondade ja kasutusjuhtude baasil. Ta on akadeemilise ühingu ”AI and Business” koordinaator ning rahvusvahelise workshopi “AI in Business” korraldaja.

Registreeru seminarile

Lisainfo: