Loo parim äpiidee ja võida 3D-printer! Registreeruda saab 7. juuni kella 20ni (CEST).

Pane tähele! Kõik ajad on Central European Summer Time (CEST) järgi, mis tähendab, et Eesti aeg on märgitud aegadest 1 tund ees.

MIS?

EuroTeQ Engineering University soovib luua mobiilirakendust, mille kaudu õpilastega suhelda ning koguda nendelt regulaarselt ja mängulisel viisil tagasisidet. Äpp peaks sisaldama mänguelemente ja võimaldama koguda meil tagasisidet ja jagada õppetunde äppi kasutavate sihtrühmadega.

Äpp peaks olema kaasahaarav ja innustama õpilasi seda järjepidevalt kasutama. Üks mängustamise viise on sõbraliku võistluselemendi lisamine äppi. Mõelge välja ajendid, mis kasutaksid ülikooli ja piirkondlikku väärtust, et hõlbustada ideede vahetamist ja tagasiside andmist võistluse kaudu.

Meie moto: „Julge olla mänguline!“

Sina otsustad, milline äpp välja näeb! Meeskondadel on aega 24 tundi oma idee arendamiseks ja kohtunikele lühiesitluse koostamiseks. Demoversiooni ei ole vaja luua (kuid loomulikult võib seda teha). Kõik osalevad meeskonnad saavad stardikomplekti, mis sisaldab vajalikke materjale alustamiseks: markereid, märkmepabereid jne.

Peale 24 tundi on igal meeskonnal 5 minutit aega oma äpiidee kavandi tutvustamiseks  kohtunikele. Kuidas oma ideed esitlete, on teie otsustada. Veenduge lihtsalt, et idee vastaks tingimustele: äpp peaks olema tööriist tagasiside kogumiseks ja sisaldama mänguelemente.

Võite oma äppi esitleda, kuidas soovite, peaasi, et saaksime seda Twitchi otseülekande vahendusel vaadata. Olge loomingulised!

Kõik võidumeeskonna liikmed saavad oma 3D-printeri!

MILLAL?

11.–12. juuni. Osalejatel on 24 tundi aega, et oma ideid arendada.

11. juuni

Üldine sissejuhatus ja tutvustus

18.15 CEST

Avalöök!

Discord

12. juuni

12.00 CEST

Registreerimine (30 minutit)

Twitchi otseülekanne

Meeskonnad tutvustavad oma kavandeid žüriile

Võitja väljakuulutamine

Twitchi otseülekanne

Registreerumine lõpeb 7. juunil kell 20.00 CEST. Registreeruda saab: www.tue.nl/hackathon.

KUS?

Üldine tutvustus, ideede esitlemine ja võitja väljakuulutamine toimub veebis Twitchi otseülekande vahendusel, suhtlus meeskondade vahel toimub Discordis.

KES?

Osalema on oodatud tudengid kõigist kuuest EuroTeQi partnerülikoolist: DTU, TalTech, CTU, TU/e, TUM ja EPFL. Ei ole vahet, kas oled omandamas BSc, MSc, PhD või PDEng kraadi – kõik on oodatud osalema. Registreeruda saab 3–5-liikmeliste meeskondadena. Registreeru: www.tue.nl/hackathon.

Küsimusi? Võtke meiega ühendust aadressil euroteq@tue.nl.