Euroopa ülikoolide vaheline koostööprojekt EuroTeQ Engineering University korraldab 7. juulil avaliku seminari “Educating responsible Professionals in Europe”. Tuleviku insenerihariduse üle diskuteerivad kõrgetasemelised ja põnevad esinejad ning kuulama on oodatud kõik huvilised.

Esinejate seas on näiteks BMW Grupi personaliarenduse, värbamise ja kvalifikatsiooni juht Klaus Köhler ning Eindhoveni Tehnikaülikooli (TU/e) innovatsiooni teadusdirektor prof Isabelle Reymen.

Tuleviku inseneriharidus loob mitmeid võimalusi kui ka väljakutseid nii digitaliseerimise, jätkusuutlikkuse kui ka kliimamuutuste valdkonnas. Tänaste tudengite ettevalmistamiseks homsete väljakutsetega toimetulekuks on oluline tugevdada koostööd nii ülikoolide vahel kui ka erinevate sektorite vahel. Millised on need oskused, mis tagavad vastutustundliku ja innovatiivse järelkasvu? Arutame nendel teemadel 7. juulil.

Loe lähemalt ja registreeru

Tallinna Tehnikaülikool osaleb koos Euroopa tipp-tehnikaülikoolidega (Müncheni Tehnikaülikool, Eindhoveni Tehnikaülikool, Taani Tehnikaülikool, École Polytechnique, Tšehhi Tehnikaülikool, Lausanne Tehnikaülikool ja Technion) EuroTeQ Engineering University projektis. Koostööprojekti tulemusel tugevdatakse sidet õpetamise, teadustöö, innovatsiooni ja teadumissiirde vahel, tunnustades ühiseid kvalifikatsioone ja kraade (sh mikrokraade). Koostöö annab võimaluse luua ka koostööprojekte rahvusvaheliste ettevõtetega nagu BMW, Siemens, Ubisoft jt.

EuroTeQ Engineering University projekt on kaasrahastatud Euroopa Liidu programmist Erasmus+.

EuroTeQ seminar banner