Tallinna Tehnikaülikool

ÕPI EUROTEQ ÜLIKOOLIS KODUST LAHKUMATA

Tallinna Tehnikaülikooli üliõpilasel on ainukordne võimalus õppida EuroTeQi ülikoolide pakutud õppeaineid veebipõhiselt. Osaleda saab nii bakalaureuse-, magistri- kui ka doktoriõppe õppeainetes. Õppetöö toimub koos teiste EuroTeQi ülikoolide üliõpilastega, üliõpilasele omistatakse külalisüliõpilase staatus. Õppida saab kas ühes või mitmes EuroTeQi ülikoolis ja läbitud aineid arvestatakse õppekava täitmisel. 

Tutvu kevadsemestri 2023/2024 ainetega siin

NB! Ainetega saab liituda ajavahemikul 23.10 - 24.11.2023!

EuroTeQ ülikoolidesse saab asuda õppima kaks korda aastas – sügissemestril ja kevadsemestril. EuroTeQ partnerülikoolid Müncheni Tehnikaülikool  (Saksamaa), Eindhoveni Tehnikaülikool (Holland), Taani Tehnikaülikool (Taani), École Polytechnique (Prantsusmaa) ja Tšehhi Tehnikaülikool  (Tšehhi) poolt pakutavate õppeainetega saab tutvuda EuroTeQi kodulehel: https://euroteq.eduxchange.eu.

EuroTeQ kursusekataloogis pakutavad õppeained on kõik ingliskeeles, kuid igal semestril on võimalik osaleda ka partnerriikide poolt pakutavates keeleõppe tundides.

Igaüks meist saab EuroTeQ projektis osaleda ning teha koostööd tipptasemel Euroopa tehnikaülikoolidega. EuroTeQ projekti eesmärk on tagada avatud õpivõimalused üliõpilastele, arendades selleks paindlikud lahendused ja uuenduslikud õppeformaadid kõigile huvilistele. EuroTeQ on kuue tehnikaülikooli vaheline koostööprojekt, mis loob üliõpilasele võimaluse õppida enda õppekava raames kuni kuues erinevas tehnikaülikoolis.

EuroTeQi poolt pakutavad mitmekülgseid õppeformaadid seovad endas teadustöö, innovatsiooni ning on teejuhiks interdistsiplinaarsete koostöösuhete loomiseks. EuroTeQ ülikooli lõpetajal on rahvusvaheline koostöökogemus ja laiapõhjalised teadmised lisaks koduülikoolis pakutavale, ka partnerülikoolidest valitud õppeainetes.

opi

EuroTeQ rahvusvaheline koduleht

EuroTeQ ametlikule veebilehele koondatakse info projekti sisust ja tegevustest. Kodulehel kajastatakse:
- projekti eesmärke ja visiooni
- tegevusi tudengitele, õppejõududele, tugitöötajale ja ettevõtetest koostööpartneritele
- uudiseid aktuaalsetest sündmustest ja algatustest
- partnerülikoolide kontakte

EuroTeQ projekti võimalused

Üliõpilasele  - kursusekataloogist on võimalik valida partnerülikoolide õppeaineid ja probleemipõhised koostööprojekte, mis annavad üliõpilasele laialdased teadmised ja kogemuse rahvusvahelistes tiimides töötamiseks. 

Õppejõule ja tugitöötajale -  partnerülikoolid on avanud veebipõhised koolitused ja seminarid kõigile TalTechi töötajatele. Lisaks toimub õppejõudude vaheline koostöö ühiselt õpetamises, kogemuste vahetamises ja teadustöös. 

Koostööpartnerile - ettevõtetest koostööpartnerid on oodatud EuroTeQ õppeformaatides enda ideedega osalema ja uuenduste ellu rakendamises kaasa rääkima. 

Laeb infot...

Laeb infot...

 

EuroTeQ logo+Erasmus+
EuroTeQ partnerid logod