Tallinna Tehnikaülikool

EuroTeQist

Igaüks meist saab EuroTeQ projektis osaleda ning teha koostööd tipptasemel Euroopa tehnikaülikoolidega. EuroTeQ projekti eesmärk on tagada avatud õpivõimalused üliõpilastele, arendades selleks paindlikud lahendused ja uuenduslikud õppeformaadid kõigile huvilistele. EuroTeQ on kuue tehnikaülikooli vaheline koostööprojekt, mis loob üliõpilasele võimaluse õppida enda õppekava raames kuni kuues erinevas tehnikaülikoolis.

EuroTeQi poolt pakutavad mitmekülgseid õppeformaadid seovad endas teadustöö, innovatsiooni ning on teejuhiks interdistsiplinaarsete koostöösuhete loomiseks. EuroTeQ ülikooli lõpetajal on rahvusvaheline koostöökogemus ja laiapõhjalised teadmised lisaks koduülikoolis pakutavale, ka partnerülikoolidest valitud õppeainetes.

Hetkel on avatud ka kursusekataloog kevadsemestriks. Loe selle kohta lähemalt SIIT.

inenerid

EuroTeQ rahvusvaheline koduleht

EuroTeQ ametlikule veebilehele koondatakse info projekti sisust ja tegevustest. Kodulehel kajastatakse:
- projekti eesmärke ja visiooni
- tegevusi tudengitele, õppejõududele, tugitöötajale ja ettevõtetest koostööpartneritele
- uudiseid aktuaalsetest sündmustest ja algatustest
- partnerülikoolide kontakte

EuroTeQ projekti võimalused

Üliõpilasele  - kursusekataloogist on võimalik valida partnerülikoolide õppeaineid ja probleemipõhised koostööprojekte, mis annavad üliõpilasele laialdased teadmised ja kogemuse rahvusvahelistes tiimides töötamiseks. 

Õppejõule ja tugitöötajale -  partnerülikoolid on avanud veebipõhised koolitused ja seminarid kõigile TalTechi töötajatele. Lisaks toimub õppejõudude vaheline koostöö ühiselt õpetamises, kogemuste vahetamises ja teadustöös. 

Koostööpartnerile - ettevõtetest koostööpartnerid on oodatud EuroTeQ õppeformaatides enda ideedega osalema ja uuenduste ellu rakendamises kaasa rääkima. 

Laeb infot...

Laeb infot...

 

EuroTeQ logo+Erasmus+
EuroTeQ partnerid logod