Tallinna Tehnikaülikool

FinEst Targa Linna Tippkeskus (FinEst Centre for Smart Cities) korraldab 2. veebruaril järgmist Teadus & Innovatsiooni Seminari (Research & Innovation Seminar - RIS) teemaga  „Nutikas kommunikatiivne linnaplaneerimine“.

Research and innovation seminar

Alates 2020. aasta juunist on Targa Linna Tippkeskus korraldanud teadus- ja innovatsiooniseminare (RIS). RISi eesmärk on luua side teadlaste ja linnaarendajate vahel. See toimub linnaarendajate ja linnaplaneerijate uurimistulemuste, plaanide ja linnaprobleemide esitamise kaudu.

Järgmine RIS teemaga "Nutikas kommunikatiivne linnaplaneerimine" toimub 02. veebruaril ning osaleda on võimalik läbi Zoomi.

Vaata seminari ajakava ja registreeru

Seminari keel: inglise keel

Seekordsel seminaril vaatame taaskord lähemalt Targa Linna Tippkeskuse pilootprojekti GreenTwins: Ehitatud keskkonna, rohelise infrastruktuuri ja inimeste ühendamine digitaalsete kaksikute abil.

GreenTwins aitab kaasa osalusliku linnaplaneerimise arendamisele. Nutikate linnade tehnoloogilise arengu osana luuakse uusi võimalusi kodanike paremaks kaasamiseks. Seekordne sessioon jätkab novembris toimunud RIS-i veebiseminari, kus esitleti GreenTwinsi tehnoloogilisi lahendusi (st. visualiseerimistööriista Urban Tempo, ühisplaneerimise rakendust Virtual Green Planner ja dünaamilist taimestiku kogu). Sellel RIS seminaril keskendume kommunikatiivse planeerimise praktikale ja uute tööriistade kasulikkusele. Lisaks arutatakse mõningaid uusi meetodeid ja kontseptsioone, näiteks avaliku osaluse geoinfosüsteemi (PPGIS) ja Tallinn CityHUB’i.

Loe lähemalt RISist: www.finestcentre.eu/ris

Kõiki eelnevaid RIS sessioone on võimalik järgi vaadata FinEst Centre for Smart Cities YouTube kanalilt

Hoia end kursis tulevaste RIS sessioonidega! Järgi meid Twitteri’s, LinkedIn’s ning liitu meie uudiskirjaga siin: www.finestcentre.eu/contact

FinEst Centre for Smart Cities logo

Laeb infot...