Tallinna Tehnikaülikool

AI on hiilivalt sisenenud meie igapäevaellu. Kõik arutlevad AI kasutamise hüvede ja kahjude üle. Nii ka meie. Selle aasta TalTechi Innovatsioonifestival on pühendatud tehisintellekti tehnoloogiate arendamise võimaluste ja ühiskonna vajaduste koosmõjule. 

Inimese graafiliselt kujutatud pea, millest paistavad läbi valguskiired.

Päeva jooksul saab selgemaks, kas tehisintellekti arendamine toetab või lõhub ühiskondi, kas meie elu läheb koos tehisintellektiga paremaks, kas oleme tänu tehisintellektile tervemad ja õnnelikumad ning kas uuest tehnoloogiast võidavad kõik või ainult mõned. Arutleme selle üle, mida on tervishoiul, riigi juhtimisel, kaitsevaldkonnal, haridusel, keskkonnakaitsel või finantsvaldkonnal tehisintellekti rakendamisest võita. 

Sündmusel kuuled nii ülikoolide teadlaste, avaliku ja erasektori esindajate ettekandeid ning paneeldiskussioone. Kuidas saavad tehisintellekti tehnoloogiad parimal moel ühiskonda teenida ja milleks peame olema valmis tulevikus? Milliste eetiliste küsimustega peavad tehisintellekti loojad tegelema? Kas tehisintellektist võib saada riigi kaitseingel või kuidas aitab see uudne tehnoloogia meie keskkonna kaitsmisele kaasa? 

Terve päeva kestvale üritusele on oodatud valdkonnaga tegelevad avaliku ja erasektori juhid ja spetsialistid, aga ka tudengid, vilistlased ja teised huvilised, kes on huvitatud tehisintellekti tehnoloogiate mõjust ühiskonnale ja inimkonna tulevikule. 

Teiste hulgas osalevad: Tanel Tammet (TalTech), Taavi Tammiste (Fyma), Andres Sutt (Riigikogu), Raul Rikk (Milrem), Kusti Salm (Kaitseministeerium), Mari Emmus (Harmet), Tanel Alumäe (TalTech) Siim Täkker (R8 Technologies), Luukas Ilves (Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium), Anna-Greta Tsahkna (Timbeter) ja Martin Kuustik (Coop Pank).

🎫 Tavapilet – 49€ (müügil kuni 26.05.2024)
🎫 Hilise ostja pilet - 69€ (müügil kuni 29.05.2024)
🎫 Tudengipilet – 10€ (müügil kuni 29.05.2024)

Ajakava ja piletimüük  FB event

Laeb infot...