Tallinna Tehnikaülikool

Oled mõelnud magistriõppesse astumise peale? Pole kindel erialas? Ei oska otsustada? Küsimusi on rohkem kui vastuseid?

Mida üldse magistrikraad annab ning miks tasuks uuesti õppima tulla? Need on täiesti mõistetavad ja arusaadavad kõhklused ja kahtlused.

Et saaksid vastused ja selgema tulevikuvaate, tule magistriõppe karjääritundi, kus saad ülevaate erinevatest inseneeriavaldkonna õppekavadest.

Inseneeria karjääritundi oled oodatud, kui oled TalTechi bakalaureust alles lõpetamas või juba veidi staažikam vilistlane, aga ka siis, kui oled mõne teise ülikooli bakalaureusekraadi omanik. Või on ülikooli lõpetamisest möödas juba aastaid ning tahad oma teadmisi kaasajastada? Võib olla kunagi isegi magistrikraadi juba saanud? Ka see on igati sobiv, sest õppimine on elukestev protsess ning ennast täiendada tasub alati.

3. aprilli karjääritunnis tutvustavad oma valdkonda õppekavad, mis kõik ühel või teisel moel on seotud tööstusega. Esinevad oma valdkonna inspireerivad esindajad ning kohal on ka õppekavade programmijuhid, kes oskavad vastata õppekava ning õppetööd puudutavatele küsimustele. Üritus algab kell 17.00 ning kestab orienteeruvalt 1,5 h. Ruum selgumisel!

  • Jätkusuutlik tööstus 
  • Tööstusökoloogia - Meedikust inseneriks

    Margit Kull alustas tööstusökoloogia õpinguid 2020. aastal, tehes läbi erialase kannapöörde. Huvi tööstusökoloogia vastu tekkis Margitil soovist mõista, kuidas saavutada tasakaal ületarbimise, ületootmise ning keskkonnasõbraliku tootmise vahel. Õpingute käigus tekitas temas kõige suuremat huvi tööstussümbioos, mida Eestis on veel vähe rakendatud ning uuritud. Pärast magistrantuuri lõpetamist alustas Margit tööd doktorant-nooremteadurina TalTech Majandusteaduskonna Ärikorralduse instituudis ning uurib tööstussümbioosi praktikaid ja sümbiootiliste sidemete jätkusuutlikku rakendamist. 

  • Tööstustehnika ja juhtimine - valdkonda tutvustab PhD Pavel Tšukrejev, Swappie tootmisjuht.
Karjääritund toimub korpuses U03, ruumis 103.
NB! Info sisu osas on täiendamisel!