Koolituse eesmärk on tutvustada teoreetilises ja praktilises töötoas osalevatele TalTechi tudengitele ja töötajatele oma keha ja sõna teadlikku sihipärast valdamist esinemisel. Anda nii teoreetilisi teadmisi kui ka praktilisi oskusi eneseväljenduseks erineval tasandil.

Läbi praktiliste harjutuste ja jagatavate kogemuste saada üle erinevatest suhtlemisprobleemidest ning suurendada enesekindlust läbi liikumise. Treeningtegevused on suunatud sõna, mõtte, hääle, keele ja oma keha liikumise oskuslikule valdamisele avalikul esinemisel.

Töötuba viiakse läbi 15. novembril TalTechi Tudengimaja suures saalis kell 9.30-17.00. Kohtade arv on piiratud 50 inimeseni. Pileti hind eelregistreerides (tähtaeg 13.11.2020 kell 23.59) 5€ ja kohapeal 7€. Tasumine toimub mõlemal puhul kohapeal sularahas. Kel soovi, on võimalik väikese lisatasu eest osa võtta ühisest lõunast.

Liikumise töötuba viib läbi koreograaf Kristjan Rohioja, kelle missioon on praktiseerida Helmi Tohvelmani liikumisõppe metoodikat. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli koreograaf/lavastaja magistrantuuri ning tegeleb aktiivselt kultuuri arendamisega. Praeguseks ligi 20 lavastuses nii näitleja kui ka koreograafina panuse andnud, on tal nüüd projekt arendada liikumisõpetust. Kristjan on praegu T-Teatri lavastaja-koreograaf.

Virko Annus on teatrikunsti ja teatripedagoogika MA ning kõne- ja avaliku esinemise pedagoog, lavastaja, koolitaja, projektijuht, ettevõtja ja pealekauba suur aktivist. Virko on hetkel ka T-Teatri loominguline juht.

Palume selga panna mugav riietus ja varustada end maskiga. Igasuguste haigussümptomite puhul palume püsida kodus!

Lisaküsimuste korral kontakteeruda: katiromandi@gmail.com või elo.nomm@gmail.com.

Registreeri siin

Täpsem info siin