Reedel, 4. juunil kaitsevad Raganr Nurkse innovatsiooni ja valitemise instituudis oma magistritöid seitse tehnoloogia valitsemise ja digitaalsete muutuste õppekava magistranti.

Kaitsmiste orienteeruv ajakava ja üliõpilaste magistritööde teemad on järgmised:

• Algusega kell 10:00 - Nathan Finn Lichti magistritöö kaitsmine teemal: "Insights into Internet Voting: Adoption Stages, Drivers & Barriers, and the Possible Impact of COVID-19"
    Juhendajad: prof dr Robert Krimmer; dr David Duenas Cid; Retsensent: prof dr Mihkel Solvak,  Johan Skytte poliitikauuringute instituut

• Algusega kell 10:45 - Karin Kruupi magistritöö kaitsmine teemal: "Commons-Based Peer Production in Benefit of Grassroots Initiatives of Sustainability Transitions"
    Juhendajad: Alexandros Pantazis, MA; prof dr Vasileios Kostakis; Retsensent: dr Vasilis Niaros, teadur, Universitat Oberta de Catalunya

• Algusega kell 11:30 - Lukas Adel Riadi magistritöö kaitsmine teemal: "A Systematic Literature Review of Shanzhai: An Alternative Approach to Western-Centric Conceptions of Innovation and Making?"
    Juhendajad: Alexandros Pazaitis, MA; prof dr Vasileios Kostakis; Retsensent: dr Christina Priavolou, teadur, Tallinna Tehnikaülikool

• Algusega kell 13:00 - Grace Muthoni Muchiri magistritöö kaitsmine teemal: "Unfolding the Concept of Convenience Voting: Definition, Types, Benefits and Barriers"
    Juhendajad: prof dr Robert Krimmer; dr David Duenas Cid; Iuliia Krivonosova, MA; Retsensent: dr Priit Vinkel, Riigi valimisteenistuse nõustaja

• Algusega kell 13:45 - Daniel Raphael Ita magistritöö kaitsmine teemal: "Towards a Framework for the Adoption of Smart Urban Waste Management System: A Case Study of the Federal Capital Territory, Abuja"
    Juhendaja: Luiza Schuh de Azambuja, MSc; Retsensent: Nikiforos Tsiouris, nooremteadur, RNI

• Algusega kell 14:30 - Chris Fraseri magistritöö kaitsmine teemal: "Inuit Technological Self-Determination through Institutions of Governance and Industrialization"
    Juhendajad: prof dr Wolfgang Drechsler; prof dr Erik S. Reinert; Retsensent: prof dr Rainer Kattel, UCL/RNI

• Algusega kell 15:15 - Abiola Adekanmi Olajide magistritöö kaitsmine teemal: "Review of the Farm Settlement Scheme in Nigeria from 1999 till Date"
    Juhendaja: Shobhit Shakya, MSc; Retsensent: dr Zinabu Samaro Rekiso, UNDCO/UN RCO

Tehnoloogia valitsemise ja digitaalsete muutuste magistritööde tänavuse kaitsmiskomisjoni liikmed on: esimees dr Egert Juuse, aseesimees prof dr Erkki Karo, prof dr Wolfgang Drechsler, prof dr Anu Masso, prof dr Vasilis Kostakis, dr Veiko Lember, dr Margit Kirs, dr Matti Ville Samulu Ylönen, dr Chtistos Giotitsas, dr Kaire Holts, dr Amirouche Moktefi, dr Ralf-Martin Soe ning nooremteadurid Jaanus Müür ja Luiza Schuch de Azambuja.

Magistritööde kaitsmine toimub MS Teams keskkonnas ning inglise keeles.

Kaitsmistega ühinemiseks palume huvilistel enda osalemissoovist anda teada (va kaitsjad, juhendajad ja kaitsmiskomisjoniliikmed) kaitsmiskomisjoni esimees Egert Juusele: egert.juuse@taltech.ee