EuroTeQi projekti raames oodatakse kandideerima Euroopa Horisondi Marie Skłodowska-Curie (MSCA) järeldoktorantuuri doktorikraadiga noorteadlasi, kes soovivad omandada uusi teadmisi läbi rahvusvahelise meeskonnatöö, interdistsiplinaarse lähenemise ja sektoritevahelise koostöö.

Kandideerima on oodatud kandidaadid, kes on huvitatud taotlema MSCA järeldoktorantuuri projekti. Edukatel kandidaatidel on võimalus oma järeldoktorantuuri jooksul liituda ainulaadse ülikoolide võrgustiku toel ühe või kahe partnerülikooliga ning toetada projekti tegevusi.  Uuritavate teemade hulgas on erinevate didaktiliste lähenemiste mõju ja uute metoodikate kasutamine insenerihariduses ning ülikoolide koostöö mõju inseneriharidusele. Huvi korral esita oma avaldus koos lisadega 23. maiks 2021

EuroTeQ Engineering University on 3-aastane Euroopa ülikoolide vaheline koostööprojekt, mille eesmärgiks on saavutada süsteemne ja jätkusuutlik koostöö õppe valdkonnas. Projekt toob endaga ühised õppeained- ja kavad erinevatel õppeastmetel ja seda nii riigipiiride, valdkondade ja akadeemiliste erialade üleselt. EuroTeQ Engineering University projekt on kaasrahastatud Euroopa Liidu programmist Erasmus+.

Rohkem infot