Tallinna Tehnikaülikool

Nelja võiduni mängitav meeste võrkpalli EMV on jõudnud teise kohtumiseni. Mäng leiab aset 29. märtsil algusega kell 19, TalTechi Spordihoones. 

EMV finaalseeria

Selver/TalTechi võrkpallimeeskond sõitis pühapäeval Tartusse, finaalseeria esimesele mängule, ilmselge underdog rollis olijana. Eesti Meistrivõistluste raames ei olnud Tartu võistkond sel hooajal veel kordagi pidanud kellegile alla vanduma (18-0). Kuid see seeria on nüüdseks läbi, finaalseeria esimene mäng kuulus kindlalt meie poistele - seisuga 3-0 (25:23, 25:18, 25:23) sõideti Tartust tagasi Tallinna ning Tartu tuhatkond pealtvaatajat olid sama šokis, kui meie poisid ise. 

TalTechi tudeng hävitas Tartu võimsa Tšehhi punktimasina

Õhtulehele antud intervjuus sõnas TalTechis küberturbe tehnoloogiaid õppiv Jan Markus Üprus: „Tunnen, et võit Võru üle võis saada oluliseks murdehetkeks nii mulle kui tervele meeskonnale,“ pidas Üprus silmas hiljutist poolfinaalduelli. „Sekkusin seal neljandas geimis edukalt ja pärast seda sain trennides juba aimu, et võin täna alustada. Olin vastutuse võtmiseks valmis, tundsin end hästi ja loodan samamoodi jätkata. Et võitsime just 3 : 0 – ja mitte 3 : 1 või 3 : 2 – mõjub meile kindlasti väga hästi.“

selvervorkpall
Üpruse stiilinäide. Foto: Aldo Luud

Teine mäng, kõik algab taaskord nullist

Kolmapäeva õhtul kell 19, saavad TalTechi mehed tartlaste taset uuesti testida. Kas tegemist oli ühekordse libastumise või on tõesti õhus midagi sellist, mida meie mehed aastaid maitsta pole saanud?  Peatreener Toobali arvates sellise tasemega Tartut enam selles finaalseerias kindlasti ei näe ning valmistab mehi ette pikaks finaalseeriaks. 

Finaalseeria teine mäng toimub TalTechi Spordihoones kolmapäeval 29.03, algusega kell 19. 

Laeb infot...