9.01–1.03 2024 on raamatukogu 2. korruse lugemisalas avatud näitus „Väikesed ja viguriga raamatud“.

Raamatute maailm on väga põnev. Lisaks tavapärases formaadis ja kujus raamatutele leiab poelettidelt ka miniatuurseid, erikujulisi ja vigurraamatuid, mis pakuvad elamust erinevatele meeltele. Raamatud võivad olla ruumilised või valgustatud, lahtivolditavad või liikuvate osadega. On raamatuid nuusutamiseks, kuulamiseks ja tuleviku ennustamiseks.

Näitusel on eksponeeritud mini- ja vigurraamatud Tallinna Tehnikaülikooli raamatukogu kogudest ning töötajate kodustelt raamaturiiulitelt. Kui soovid mõne tillukese või erilise raamatuga lähemalt tutvuda, palu teeninduskeskuses end huvipakkuvale raamatule järjekorda panna.

väikesed ja viguriga raamatud