Ootame doktorante ja noori teadlasi osalema üle-eestilisel loengute konkursil "Teadus 3 minutiga“, mille korraldajaks on Eesti Teaduste Akadeemia koos Eesti Rahvusringhäälinguga.

Teadus 3 minutiga

Konkursil osalemine aitab lihvida teadusmaailmas aina olulisemaks muutuvaid oskusi:

• kuidas olla hea ja mõjus esineja
  • kuidas oma teadustööst lühidalt ja huvitavalt rääkida.

Kuidas konkurss välja näeb?

Osalema on oodatud kõik meie doktorandid, samuti noored teadlased, kes on saanud doktorikraadi alates 2021. aasta veebruarist kuni tänaseni ning soovivad anda oma panuse eesti teaduskeele ja eestikeelse teaduskommunikatsiooni edendamisse.

Tallinna Tehnikaülikool palub saata osalejate enda tehtud 3 minuti pikkused teadusloengute videoklipid hiljemalt 10. novembriks aadressile: kaire.kaljuvee@taltech.ee.

Ülikooli žürii valib 15. novembriks välja kolm finalisti, kes esindavad meie ülikooli veebruaris toimuval pidulikus lõppvoorus.

Loe konkursi ajakava ja videoloengutele esitatavate nõuete kohta SIIT.

"Teadus 3 minutiga" 2020/2021. aasta konkursi võitis Tallinna Tehnikaülikooli insener Jako Siim Eensalu (vaata tema võiduloengut).