Tallinna Tehnikaülikool

Alates Rektori Karika 2023/24 hooajast on igal aastal Rektori Karika võistluskalendris üks salajane etapp ”kaardisegajana”, mis annab kõikidele teaduskondadele võimaluse duubeldada oma teaduskonna "kaardisegaja" etapi aktiivsuspunkte. Tänavusel ehk 2023/24 aasta Rektori Karika ”kaardisegajaks” on 1.–10. mai toimuv sammuväljakutse.

Vollwqd

Sammuväljakutse populariseerimiseks on ülikooli juhtkonnaliikmed ette valmistanud peale tööpäeva toimuvad jalutuskäigud. Ülikooli kampuses toimuvatel jalutuskäikudel saate lisaks sammude kogumisele ka osa võtta huvitavatel populaarteaduslikel jutuajamistel. Populaarteaduslik on jutuajamine just seetõttu, et teemad oleks huvitav kuulata ka näiteks kooliealistele lastele. 

Õppeprorektor Hendrik Volli rännak toimub 9. mail kell 16.00 - 17.00, koos mitmete üllatuskülalistega. Seega lisaks sammude kogumisele, on võimalik arutada ka õppeprorektori vastutusvaldkonna erinevaid tahke.

Võtke kaasa oma kolleegid, koolikaaslased, sõbrad, lapsed, vanemad ning vanavanemad ja viime end huvitavate vestlus- ning jalutusõhtute saatel aktiivsema ning silmaringi laiendava elu poole. Jalutuskäik algab ülikooli peahoone ees asuva Juuliuse kuju kõrvalt. 

Rektori karika sammuväljakutsele on oodatud registreerima kõik huvilised - TalTechi enda inimesed, meie sõbrad, tuttavad ja pereliikmed!

Sammuväljakutse korraldajad on lisamotivatsiooniks välja andmas ka võimsaid auhindu:

  • Parim nais- ning meeskõndija võidavad endale tuliuued Apple Watch SE LTE+GPS käekellad
  • Iga teaduskonna parim kõndija võidab endale auhinnapaketi, mis sisaldab erinevaid tooteid tudengiorganisatsioon Juuliuse Jüngrid partneritelt
  • Kõik osavõtjad, kes võistluse raames kõnnivad iga päev keskmiselt 10'000 sammu lähevad kirja loosi, mille käigus loositakse välja: Apple Watch SE LTE+GPS, jahisõit merel 10'le, väikepaadi juhilubade koolitus, meresõidu simulaatorite külastused, Juuliuse Jüngrite meened ning Jüngrite partnerite poolt välja pandud tooteid

Rektori karika sammukogumise väljakutse lisainformatsiooni ning registreerimise juhendi leiab SIIT

Laeb infot...