10. märtsil toimub Tallinna Tehnikaülikooli peahoones esimene väikeettevõtjate konverents SÜDI.

Konverents SÜDI

Tegemist on just väiksematele ettevõtetele suunatud sündmusega, mille korraldavad Eesti Väike- ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsioon EVEA, TalTech ja Marketing Parrot. Väikeettevõtjad kuulevad konverentsil teiste endasarnaste kogemusi, saavad jagada mõtteid riskide võtmise, stressijuhtimise, enda harimise, aga ka kiiresti kasvamise teemal.

Esinejate seas on näiteks Viirelaiu Vabariigi president Priit Villemson, smuutide globaalse turundamisega edukalt hakkama saanud Sven Nuum, restoraniärimees Kristjan Peäske, Eesti Juuksurite Ühenduse juht Kertti Viru, väikeettevõtja ja coach Raimo Ülavere, raamatupidamisguru Krista Teearu, TalTechi avatud ülikooli juht Hanno Tomberg jpt.

Sven Nuum näitab, kuidas juba viie euro eest päevas on võimalik Facebookis tasuvat reklaami teha; Krista Teearu tutvustab kümmet maksusoodustust, millest väikeettevõtted kasu saavad; Helgor Markov tõdeb, et kui väikesel ettevõtjal on suur unistus, peab ta rohkem riske võtma; Kristjan Peäske hoiatab ohvri rolli laskumise eest ja julgustab ka võimatutena näivates olukordades lahendusi leidma; Raimo Ülavere õpetab, kuidas pöörata stress positiivseks. Tallinna Tehnikaülikooli Avatud ülikooli juhataja Hanno Tomberg räägib aga sellest, et robotite ja AI võidukäik nii kaotab kui ka loob töökohti ja et väikeettevõtjad peavad ennast pidevalt täiendama, et uute oludega kohaneda.

Konverentsi partnerid TalTech, Eesti Energia, Tele 2, GoWorkaBit, Elmo Rent, Finora Pank, Marketing Sharks jt annavad nõu energia-, IT-, finants-, maksu-, turundus-, logistika- ja tööjõuprobleemide lahendamiseks.

Pileti hind on 25 eurot. Täpsem info, registreerimisvorm ja kogu programm: www.sydi.ee