2023. aasta viimane Rektori karika etapp on lõpuks kätte jõudmas ja selleks on ülikoolipere absoluutne lemmik - Longero Pong!

Miks just Longero pong? Väga lihtne - meie ägeda etapi joogipartneriks on legendaarne Hartwall, kes on Eesti-Soome vennasrahva meelisjooki tootnud juba aastast 1952.

longero2023

📅 7. detsember 2023

⏱ 17:00

📍 SOC maja fuajee (1. korrus), TalTech (Akadeemia tee 3, Tallinn)

Registreerimine toimub SIIN

VÕISTKOND
👫 Tiimi moodustab kaks inimest (kaks meest, kaks naist või segavõistkond)

👫 Rektori Karika turniiri punktide teenimiseks peab võistkond koosnema samast teaduskonnast pärist inimestest.

👫 Aktiivsuspunktide toomiseks võivad võistkonnas olla ka erineva teaduskonna inimesed.
Muid piiranguid ei ole, mis tähendab, et osa võivad võtta nii kaks meest, kaks naist või lausa segavõistkonnad.

👫 Osalema on oodatud kõik Tipikad ja Tipikate sõbrad- tudengid, töötajad, õppejõud ja vilistlased!

👫 Kui tiimides tekib muudatusi, siis on need võimalik läbi viia üritusel kohapeal.

REGISTREERIMINE

✅ Üks tiimiliige registreerib terve tiimi ära.
✅ Registreerida on võimalik nii eelregistreerides veebis kui ka võistluspäeval kohapeal. Eelisjärjekorras lastakse võistlema eelregistreerunud võistkonnad.
✅ Eelregistreerimine kestab kuni 05.12.2023 23:59.
✅Kõikidele teaduskondadele on eelregistreerimisel garanteeritud vähemalt 5 võistluskohta.
✅Juhul, kui eelregistreerunud võistkond pole hiljemalt kella 17:00 välja ilmunud, antakse koht kohapeal järjekorras olevale võistkonnale.

VÕISTLUSSÜSTEEM
👉 Kõik võistkonnad asetatakse loosiga turniiri alguses play-off "kahvlisse", koos miinusringiga (v.a olukorras, kus osavõtvate võistkondade arv on piisavalt madal, et viia läbi ka alagrupiturniirid).

PS! Miinusringi mängud mängitakse oma jookidega (3 topsi, 3 minutit, 1 purk jooki mängu kohta)

👉 Kivi-Käärid-Paber otsustab alustaja paari
👉 Mängu alguses on mõlemal võistkonnal 6 topsi
👉 Mängu ajaks 6 minutit
👉 Korraldajate poolt on igale võistkonnale, igaks mänguks 2 purki Hartwalli Gin Long-Drinki

NB! Kõik reeglid selgitatakse üle ka kohapeal!

🏆 Autasustatakse kolme parimat võistkonda! 🏆

OSAVÕTT ON KÕIGILE TASUTA!

Lisaküsimused: taavi.tamm1@taltech.ee