Tallinna Tehnikaülikool

Swedbank esitleb: Rektori karika öökorvpall on mugandatud reeglitega 3x3 korvpall, milles võivad osaleda mees- või naiskonnad (või segatiimid). Turniiriga alustatakse kohe peale TalTechi korvpallimeeskonna kodumängu Ventspilsi vastu, orienteeruvalt kell 21.00.

öökoss2023
  • Kuupäev: 14. oktoober 2023
  • Alguskellaaeg: 21:00
  • Orienteeruv lõppkellaaeg: 00:00
  • Võistluskeskus: TalTech Spordiklubi

Registreerimine

Registreerimine toimub SIIN. Registreerimine on avatud kuni 13.10.2023 kell 23.59.

Võistlusjuhendid

Korvpalli ja võrkpalli täpsemad juhendid ning reeglid leiad siit: https://shorturl.at/zHPU1.

TalTechi Rektori Karika reeglid

Tulemuspunktid

Rektori karika raames võisteldes peavad kõik tiimiliikmed kuuluma ühte teaduskonda (v.a ülikooli töötajad ja vilistlased, kes on nö vaba-agendid ja võivad igal etapil endale ise teaduskonna valida; vaba-agentide alla ei kuulu dekaanid ega prodekaanid). Rektori karika võistluspunkte jagatakse laiali vaid iga teaduskonna parimale võistkonnale

Aktiivsuspunktid

Juhul, kui võistkond ei koosne ainult ühte teaduskonda kuuluvatest liikmetest, siis selle võistkonna liikmetel on võimalik teenida aktiivsuspunkte.

Ylipall

ÖÖkorvpalli turniiri võitjatiim saab võimaluse esindada TalTechi 11. novembril Pärnus toimuval YliPallil. YliPall on kolmeosalise üritustesarja YLISPORT (YliPall, Üliõpilaste Tali- ja Suvemängud) esimene tudengitele suunatud ülikoolide ja kõrgkoolide vaheline sportlik-meelelahutuslik mõõduvõtt. Sarja kokkuvõttes antakse välja aktiivsus- ja tulemuskarikas parimale ülikoolile/kõrgkoolile. Lisaks autasustakse iga spordiala esikolmikut. Üritust korraldab Eesti Akadeemilise Spordiliidu (EASL) Ylispordi meeskond. 


Küsimused ja mured: 

Sisespordikoordinaator Kristina Keerdo (kristina.keerdo@tipikas.ee)

Rektori karika projektijuht Taavi Tamm (taavi.tamm1@taltech.ee)

Rektori karika peakorraldaja Tom Erik Luoma-aho (tom.luoma-aho@taltech.ee)

Laeb infot...