Tallinna Tehnikaülikool

Eesti on täna olukorras, kus meditsiinitöötajate vähesus, terviseteenuste kõrge hind ja vajadus tõhusama ning personaalsema tervishoiuteenuse järgi nõuab tervisetehnoloogiate laiemat rakendamist. TalTech on valinud tervisetehnoloogiad üheks teadus- ja arendustegevuse fookusteemaks ning korraldame selleks innovatsioonifestivali alapealkirjaga "Kuidas tervisetehnoloogiad päästavad elusid ja säästavad raha?"

Meditsiiniõde koos tahvelarvutiga

Tänavuse TalTechi innovatsioonifestivali eesmärk on tõstatada kirjeldatud teema tervisehoiu valdkonnas ja avalikkuses laiemalt. Festivali fookuses on tervisetehnoloogiad ja e-tervis, mille laiem raam ja sõnum on: inimeste tervise edendamisel ja ravimisel ei ole meil palju finantsilisi ressursse ja seetõttu peavad juurde tulema uued tehnoloogiad, mis aitavad seda teha kestlikult ja säästlikult.

Innovatsioonifestival toimub neljapäeval, 15. juunil kell 13:00-17:30 TalTechi tudengimajas (Ehitajate tee 5, Tallinn). Päeva modereerib Kristjan Pihl (ERR).

Innovatsioonifestivali raames saavad külalised ülevaate Tallinna Tehnikaülikooli kompetentsidest tervisetehnoloogiate ja e-tervise valdkonnas. TalTechis tegelema valdkonna arendamisega unikaalsel viisil, sidudes omavahel erinevad teadusgrupid majandusteaduskonnast, loodusteaduskonnast, IT-teaduskonnast ja inseneriteaduskonnast.

Üritus on osalejatele tasuta, kuid vajalik on registreerumine hiljemalt 9. juuniks.

Ajakava ja registreerumine

Laeb infot...