UNIMEMORY on mälumäng, kuhu on oodatud osalema kõikide Eesti ülikoolide ja kõrgkoolide tudengid, töötajad ja ka vilistlased.

wfwf

📅 5. detsember 2023

⏱ 19:00

📍 TalTechi Tudengimaja (Ehitajate tee 5, Tallinn)

Registreerimine toimub SIIN

Mälumänguturniiri lõpus selgitame juba kolmandat korda välja Eesti üliõpilasmeistrid mälumängus!
Võisteldakse kahes erinevas kategoorias:

KÕRGKOOLID

Võistkond peab koosnema 4-liikmelisest, ühest kõrgkoolist pärit tudengitest. Kõrgkoolide kategoorias võisteldakse lisaks Unimemory ning ürituse toetajate poolt väljapandud auhindadele (sh peaauhind) ka Eesti üliõpilaste meistritiili eest.

ÜLDKATEGOORIA

Võistkond peab koosnema 4-liikmelisest, Eesti kõrgkoolide tudengitest, töötajatest või vilistlastest. Võistkonnad võivad olla komplekteeritud ka erinevatest kõrgkoolidest pärit liikmetest. Üldkategoorias võisteldakse ürituse toetajate poolt väljapandud auhindadele (sh peaauhinnale).

Auhinnad on sel aastal kohe eriti magusad:

🏆   I koha auhind on 500€ sularahas
🏆   II koha auhind on 250€ sularahas
🏆   III koha auhind on 150€ sularahas

💸 Osalustasu on 10€ tiimi kohta.

NB! Sinu tiimile tagab koha osalustasu tasumine:
Saaja: MTÜ Unimemory
Kontonumber: EE947700771006284751
Selgitus: Osalustasu, Tiimi nimi (nt: Osalustasu, Mälumängurid)
Summa: 10€

Kohtume UNIMEMORYl!

PS!  Kõige kiirem info + vahvad loosid ootavad Sind meie Instagrami kontol: @unimemory2022, GO FOLLOW! 🤩

Küsimuste või probleemide korral võta meiega julgelt ühendust Instagramis, Facebookis või kirjuta meile aadressile taavi.tamm1@taltech.ee