Tallinna Tehnikaülikool

Koostöö infosüsteemide töörühmaga

Infoühiskonna tehnoloogiad on TalTechi strateegiline teema, mida juhib infosüsteemide töörühm. Töötame järgmise põlvkonna tehnoloogiatega tuleviku infoühiskonna tarbeks, mis muuhulgas hõlmavad e-valitsemise ja reaalajamajandusega seotud tehnilisi lahendusi.

MEIE OSKUSTEAVE

Omame tehnoloogiateadmisi alates andmete koosvõimeraamistike arhitektuurist, avalike teenuste disainist, eIDAS raamistikust, kasutajate eID aktsepteerimisvõimekusest, e-kohtusüsteemidest, plokiahelal põhinevatest e-valitsemises süsteemidest, kollektiivse intelligentsiraamistikest, suurandmete ja asjade interneti integreerimisest, veebiannotatsioonidest ning lingitud avaandmetest kuni suuremahuliste otsustamist toetavate süsteemideni.

MILLISEID PROBLEEME SAAME LAHENDADA?

Saame aidata kaasa ülisuurte IT-projektide õnnestumisele. Võime aidata algatada digimuudatusi, isegi kui tavapärased meetodid osutuvad ebapiisavaks projekti erakordse keerukuse, ainulaadsete väljakutsete või projekti ääretultsuure mahu tõttu.

KUIDAS SAAME TEID AIDATA?

Sihistatud projektid

Mõttekojad

Suunatud uurimistöö

Kas suuremahuline süsteem on esitanud teile väljakutse? Laske meil teie süsteemi kaevuda. Saame aidata IT-süsteemi arvutipõhisel  analüüsimisel, tehnilise süsteemi simuleerimisel, standardipõhise süsteemi ümberdokumenteerimisel, süsteemi ümberstruktureerimisel, prototüüpimisel.

Peate leidma lahenduse. Lahenduse, mis toimib. Ja kiiresti! Ärge kõhelge. Koguge kokku oma parimad ajud ja ühendame jõud meie TalTechi ekspertidega. Oleme kogenud kasutamaks suurepäraseid tehnikaid, mis käivitavad arutelu ja viivad lahendusteni. Korraldame teile mõttekoja, baaslaagri. Meie võrgustiku kaudu saame kaasata ühiste jõupingutustega liituma ka rahvusvaheliselt tunnustatud infosüsteemide eksperte nt ettevõtte arhitektuuri, hajutatud süsteemide, IT-turvalisuse jms alal.

Kaasaegne tööstuse ja ülikooli koostöövorm võimaldab tööstuspartneril määratleda ja juhtida tööstusliku doktorikraadiga teadlase uurimistööd.

VIITED JA SENISED PROJEKTID