Site logo

Aita noortel Tehnikaülikooli avastada!

Kõiki tudengeid oodatakse uude Tudengivarju broneerimissüsteemi aegu sisestama, et kooliõpilased saaksid juba sel sügisvaheajal tulla tutvuma Tallinna Tehnikaülikoolis pakutavate õppekavade ning tudengieluga!

Sisesta Tudengivarju broneerimissüsteemi sobivad ajad:

TUDENGIVARJU BRONEERIMISSÜSTEEMI!

NB! Aegade pakkumisel pane tähele, et kooliõpilastel on eriti mugav tudengivarjuks tulla koolivaheajal. Sügisvaheaeg on juba 19. - 23. oktoober.

Tudengile, kes võtab õppeaasta jooksul vähemalt 5 tudengivarju, kingib õppeosakond TalTechi meenete poe 15€ kinkekaardi! Tudengivarjude arvestus toimub kooliõpilaste poolt täidetud tagasiside põhjal.

Kooliõpilased saavad tudengivarjuks registreeruda SIIN! Registreerumise linki võib kooliõpilaste hulgas julgesti levitada.

Kes on tudengivari?

Tudengivari on noor, kes soovib saada paremat ülevaadet ülikoolist ja pakutavatest õppekavadest eesmärgiga teha läbimõeldud otsus haridustee jätkamisel. Tudengi ülesandeks on kooliõpilasele tutvustada, mida ülikoolis õppimine üldse tähendab, milline on tudengi argipäev, milliseid võimalusi pakub TalTech ja palju erineb ülikool gümnaasiumist.

Võta tudengivarje ja ole noortele tegusatele kooliõpilastele inspiratsiooniks. Noored, kes tulevad tudengivarjuks, seisavad teelahkmel, mis määrab nende tuleviku. Kirg, mida tudengid näitavad oma eriala vastu, on üks olulisemaid väärtusi, mida koolinoortega jagada. Säde tudengi silmis on just see, mis üht kooliõpilast inspireerib, sütitab ning talle teed näitab.

Kuidas alustada? Millega pean arvestama tudengivarju võtmisel?

  1. Lisa kõik Sulle sobivad ajad Tudengivarju broneerimissüsteemi.
  2. Oota, kuni Sinu postkasti saabub kiri kooliõpilase kontaktandmetega.
  3. Võta kooliõpilasega ühendust ning uuri, mida ta tudengivarju kogemusest ootab ja leppige täpselt kokku, kus ja millal kohtute. Jätke aega enne tunde üksteist üles leida ja tutvuda.
  4. Tutvusta tudengivarjule oma eriala, ülikooli ja õpikeskkonda.
  5. Vasta kooliõpilase küsimustele ja too omalt poolt välja olulisi tähelepanekuid ülikoolis õppimise kohta.
  6. Õpilane, kes käib tudengivarjuks, annab selle kohta tagasisidet. Õpilase tagasiside annab teada, et ta on tudengivarjuks käinud ja viib varjutatava üliõpilase sammukese lähemale lubatud kingitusele! Tagasiside andmiseks tuleb Tudengivari suunata päeva lõpus kas Nõustamiskeskusesse (U04-104) või edastada talle link TAGASISIDE KÜSIMUSTIKULE.