Tallinna Tehnikaülikool

Kas oled huvitatud põhjalikest teadmistest füüsikas ja samal ajal ka andmete analüüsi võimaluste avastamisest? Kui jah, siis võib rakendusfüüsika ja andmeteaduse magistriprogramm TalTechis olla sinu jaoks ideaalne valik.

Toome välja 10 põhjust, miks peaksid valima TalTechis just selle põneva õppesuuna.

1. Tipptasemel haridus: TalTech on uuendusmeelne, tunnustatud ja juhtiv tehnikaülikool Baltimaades kus saab omandada kõrghariduse, mis kindlustab Su tuleviku ja aitab kõrgemate karjäärieesmärkideni. Rakendusfüüsika ja andmeteaduse magistriprogramm on välja töötatud parimate praktikate ja põhjaliku akadeemilise kvaliteedi põhjal, tagades sulle parima õpikogemuse ja kvaliteetse hariduse.

Füüsika labor. Foto: Erakogu

2. Füüsika ja andmeteaduse sünergia: Magistriprogramm ühendab kahte põnevat valdkonda - füüsikat ja andmeteadust. Füüsikaalaste teadmistega andmete kogumisel, analüüsimisel ja tõlgendamisel saavutad sügavama arusaama andmete taga peituvatest nähtustest.

3. Praktiline lähenemine: Magistriõpingute ajal saad osa võtta praktilistest projektidest, laboratoorsetest töödest ja teha koostööd tööstuspartneritega, et arendada oma oskusi ja rakendada õpitut reaalsetes olukordades.

4. Tugevad teadusuuringud: TalTech on tuntud oma tugevate teadusuuringute ja innovatsioonikeskkonna poolest. Magistriprogramm annab sulle võimaluse osaleda aktiivselt tipptasemel uurimistöös ning töötada koos tunnustatud teadlaste ja spetsialistidega kaasaegsetes laboratooriumites küberneetika instituudis, meresüsteemide instituudis ning samuti Keemilise ja Bioloogilise Füüsika Instituudis.

5. Interdistsiplinaarsus: Õppides rakendusfüüsikat ja andmeteadust TalTechis, satud interdistsiplinaarsesse keskkonda, kus saad koostööd teha erinevate valdkondade spetsialistidega. See annab sulle ainulaadse võimaluse laiendada oma teadmisi ja arendada üldisi oskusi, mis on tänapäeva tööturul kõrgelt hinnatud.

6. Karjäärivõimalused: Loogiline mõtlemine ja laiad teadmised erinevatest valdkondadest ühes IT-oskustega teevad sinust spetsialisti, keda vajavad väga erineva suunitlusega ettevõtted ja organisatsioonid. Praktilised oskused andmetöötluses ja analüüsis ning teadusuuringute kogemus võimaldavad sul leida tööd praktiliselt igas valdkonnas.

7. Rahvusvaheline keskkond: TalTech`is õpib tudengeid kogu maailmast. See loob rikastava rahvusvahelise keskkonna, kus saad suhelda erinevate kultuuridega, luua kontakte tulevaste kolleegidega ja laiendada oma globaalset võrgustikku.

8. Digitaalne ja tehnoloogiline innovatsioon: TalTech asub Tallinnas- digitaalse innovatsiooni keskuses. Õppides TalTechis, saad osa dünaamilisest keskkonnast, kus toimub pidev tehnoloogiline areng. Sul on võimalus osaleda erinevatel tehnoloogia- ja iduettevõtete üritustel ning innovatsiooniprojektides.

9. Ülikoolilinnak: TalTech on ainus campus-tüüpi ülikool Baltimaades, kus on kaasaegsed õppe- ja tööruumid, Baltikumi üks moodsamaid raamatukogusid ning mitmekesised vaba aja veetmise võimalused. TalTechi kampus asub looduskaunis piirkonnas, pakkudes tasakaalu akadeemilise ja lõõgastava elustiili vahel.

10. Elamusterohke ülikoolielu: Lisaks akadeemilistele saavutustele pakub TalTech sulle rikkalikku ülikoolielu. Saad osa võtta üliõpilasorganisatsioonide tegevustest, spordiüritustest, kultuurisündmustest ja muudest ülikoolis toimuvatest tegevustest, mis aitavad sul luua mõtestatud ja meeldejääva ülikoolikogemuse.

TalTechi rakendusfüüsika ja andmeteaduse magistriprogramm pakub sulle suurepärase võimaluse omandada füüsika ja andmeteaduse valdkonnas tipptasemel haridus ning valmistab sind ette põnevateks karjäärivõimalusteks. Ühine TalTechiga, sukeldu dünaamilisse teaduslikku keskkonda ning saa osa innovatsioonist ja praktilisest õpikogemusest. Ehita edukas tulevik koos TalTechiga! Vastuvõtt kestab kuni 4. juulini 2023 kella 12:00. Esita avaldus täna!

Laeb infot...