Tehnikaülikooli Mektory Tehnoloogiakoolil on hea meel välja kuulutada kursus, mis on abiks tulevastele filmitegijatele – tulemas on Video- ja filmimontaaži kursus koolinoortele!

Mektory filmimontaaži kursus

Kursus algab 28. septembril, toimub üks kord nädalas ning lõppeb detsembri keskpaigas.

Filmimontaaži kursusel õpitakse nii praktikas kui teoorias tundma montaažiks vajalikke tarkvarasid. Lisaks saavad osalised teada, kuidas toimub video helindamine, kuidas lisatakse sellele graafikat jpm.

Koolituse jooksul õpivad noored videohuvilised seda, kuidas jutustada liikuvate piltide abil lugusid nii, et need oleksid ladusad ja kaasahaaravad.

Kursusele on oodatud kõik 9. – 12. klasside õpilased, kes tunnevad huvi videotöötluse ja filminduse vastu. Spetsiifilised eelteadmised pole vajalikud.

Tule filmikursusele ning rikasta end uute põnevate teadmiste ja oskustega.

Kursused toimuvad esmaspäeviti algusega kell 18.00.
Toimumiskoht: Tallinna Tehnikaülikool, Mektory, Raja 15

Lisainfo ja registreerimine: www.taltech.ee/tehnoloogiakool-kursused