TalTech annab võimaluse oma tõelist potentsiaali avada.

Portrait of Anna-Maria Nizovtseva

Miks ma TalTechis töötan?

Olen hariduselt vene ja slaavi filoloog ja minu kireks, lisaks professionaalsele harjumusele, mis on raamatute lugemine, on kultuuridevaheline suhtlemine ning kultuuridevahelised erinevused. Enne TalTechi töötasin erinevates õppeasutustes, kus kogusin üpris suure kogemuspagasi nii õpetajana kui ka spetsialistina. Tänu sellele, et oskasin oma tugevaid külgi esile tuua, sai TalTechist minu jaoks unikaalne platvorm, mis senini võimaldab mul professionaalseid oskusi ühendada ja rakendada. Näiteks teen oma põhitöö kõrvalt ülikooli töötajatele vene keele kursuseid.

Miks soovitan TalTechi tööle tulla?

TalTech annab võimaluse oma tõelist potentsiaali avada. Üheks märksõnaks on kindlasti tihe koostöö tippspetsialistidega, aga mainimata ei saa jätta ka sõbralikku ja toetavat keskkonda.