16.-20. jaanuaril 2023 toimuvad TalTech IT Kolledži bakalaureusetööde kaitsmised õppekaval IT süsteemide arendus ja ingliskeelsel õppekaval küberturbe tehnoloogiad (Cyber Security Engineering). Magistritööde kaitsmised toimuvad õppekaval infosüsteemide analüüs ja kavandamine.

TalTech IT Kolledž - talv 2021

BAKALAUREUSE- JA MAGISTRITÖÖDE TEEMAD JA AUTORID

Kõik huvilised on oodatud TalTech IT Kolledžisse kohapeale lõputööde avalikke kaitsmisi vaatama. Otseülekandeid bakalaureuse- ja magistritööde avalikest kaitsmistest saab vaadata TalTech IT Kolledži veebilehel: taltech.ee/itcollege
Lisaks soovitame jälgida TalTech Infotehnoloogia Kolledž`i Facebook`i lehte (https://www.facebook.com/itcollege.ee), kus ilmuvad iga päev otseülekannete viited. Otseülekande juurest leiate ka info, kuidas saab lõputöö kaitsjale soovi korral küsimusi esitada.

TalTech IT Kolledži bakalaureuse- ja magistritööde kaitsmiste ajakava ja komisjonide koosseis:

Esmaspäev, 16. jaanuar kell 10:00, ruum ICO-316, magistritööde kaitsmised õppekaval infosüsteemide analüüs ja kavandamine.*
Komisjoni esimees: Andrus Tamm
Komisjoni koosseis: Einar Kivisalu, Paul Leis, Priit Raspel
*16. jaanuaril on viimase lõputöö kaitsmine kinnine, otseülekannet ei toimu.

Teisipäev, 17. jaanuar kell 10:00, ruum ICO-316, bakalaureusetööde kaitsmised õppekaval IT süsteemide arendus.
Komisjoni koosseis: Andres Eek, Kristiina Hakk, Toomas Lepikult

Neljapäev, 19. jaanuar kell 10:00, ruum ICO-316, bakalaureusetööde kaitsmised õppekaval IT süsteemide arendus.*
Komisjoni koosseis: Peeter Ellervee, Einar Kivisalu, Tiina Zingel
*19. jaanuaril on viimase lõputöö kaitsmine kinnine, otseülekannet ei toimu.

Neljapäev, 19. jaanuar kell 15:00, ruum ICO-316, bakalaureusetööde kaitsmised õppekaval küberturbe tehnoloogiad.
Komisjoni esimees: Valdo Praust
Komisjoni koosseis: Kaido Kikkas, Mohammad Tariq Meeran, Aleksei Talisainen

Reede, 20. jaanuar kell 10:00, ruum ICO-316, bakalaureusetööde kaitsmised õppekaval IT süsteemide arendus.
Komisjoni koosseis: Meelis Antoi, Märt Kalmo, Jaanus Pöial

BAKALAUREUSE- JA MAGISTRITÖÖDE TEEMAD JA AUTORID

TalTech IT Kolledž loodi 1. augustil 2017 Tallinna Tehnikaülikooli (TalTech) ja Eesti Infotehnoloogia Kolledži (IT Kolledž) ühinemisel, mille järgselt kuulub IT Kolledž TalTechi IT-teaduskonna koosseisu.

Vastuvõtt Tallinna Tehnikaülikooli avatakse 1. märtsil 2023.
Mõtle suurelt ja astu tulevikku juba täna! TalTechi IT-teaduskonnas saad õppida kõiki IT valdkondi tipptasemel.

--------

In English

Defence of bachelor and master theses at TalTech IT College on January 16-20, 2023

Defence of final theses will take place on January 16-20 at TalTech IT College on the following curricula: IT Systems Development and on English language based curriculum Cyber Security Engineering. Defence of master's theses in the curriculum Analysis and Design of Information Systems.

A live broadcast of the Defences of bachelor and master`s theses will be available on website taltech.ee/en/itcollege and on Facebook https://www.facebook.com/itcollege.ee.

----------

Thursday, 19 January 2023 at 15:00, room ICO-316, defence of bachelor theses in Cyber Security Engineering programme.
Chairman of the committee: Valdo Praust
Members of the committee: Kaido Kikkas, Mohammad Tariq Meeran, Aleksei Talisainen

TITLES AND AUTHORS OF BACHELOR AND MASTER THESES