Infosessioon USA ülikoolide sisseastumisavalduste täitmisest, sisseastumisesseede kirjutamisest ja stipendiumitaotluste vormistamisest. Küsimustele vastab Lia Claire Stefanovich (University of New Mexico).

Kolmapäeval, 20. novembril kell 16.00 Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskuses (Raja 15-114).

REGISTREERI SIIN!

Sessioon on mõeldud neile bakalaureuseõppesse astujatele, kes on ülikoolid juba välja valinud, ennast testidele registreerinud ning täidavad sisseastumisavaldusi. Tutvustatakse sisseastumisavalduse täitmist Common Applicationi baasil, dokumentide vormistamise põhimõtteid ja sisseastumisesseede (personal statement, application essay) kirjutamise tõdesid.

Koos vaadatakse läbi sisseastumisavaldused ja esseed. Antakse personaalset abi sisseastuja vajadustest lähtuvalt, arvestades valitud ülikooli spetsiifikat.

Programmile palume kaasa võtta kõigi valitud ülikoolide sisseastumisdokumentide koopiad (veebilingid), esseede mustandid jmt dokumendid. Ette valmistada oma küsimused.

Lisainfo: educationusa@taltech.ee ja tel 620 3546