Tallinna Tehnikaülikool

Eesti Betooniühing kuulutas välja betoonialaste kõrgkooli lõputööde võistluse. Üliõpilaspreemiad on loodud betooni ja betoonehitust käsitleva õppetöö edendamiseks ja tulemusrikkamaks muutmiseks ning valitakse Eesti kõrgkoolide betoonialaste lõputööde hulgast. Kandideerida saab 10. juunini. 

Aldur Parts ja Erik Teder
Aldur Parts ja Erik Teder. Foto: Betooniühing

Osaleda võivad kõigi Eesti kõrgkoolide üliõpilaste lõputööd.

„200-aastases Eesti betoonehituses on hulgaliselt valdkondi, mis vajavad sügavamat akadeemilist lähenemist,” ütles Eesti Betooniühingu juhatuse esimees Imre Leetma. „Betoonehitus on arenev ja paljusid võimalusi pakkuv ehitusvaldkond, mis vajab noorte energiat ja pühendumist.”

Üliõpilastööde esitamise tähtaeg on: 10. juuni 2022.

Eesti Betooniühingu üliõpilaspreemia on ette nähtud Eesti üliõpilastele asjakohaste lõputööde eest.

Lõputöö peab olema seotud betooni või tema koostisosade või betoontoodetega, näiteks betooni, betoontoodete, betoonkonstruktsioonide kavandamine, projekteerimine, ehitamine vms.

Tutvu konkursi statuudiga.

Eesti Betooniühingu 2021. aasta üliõpilaspreemiad said:   

Erik Teder – Tallinna Tehnikaülikooli ehitiste projekteerimise ja ehitusjuhtimise alane magistritöö “Plaatvundamendi modelleerimine ja arvutus”. Juhendaja – lektor Aldur Parts.

Mihkel Pogga – Tallinna Tehnikaülikooli ehitiste projekteerimise ja ehitusjuhtimise alane magistritöö “3D printimisbetooni koostise alusuuring”. Juhendaja – lektor Tanel Tuisk.

Eesti Betooniühing annab üliõpilaspreemiaid välja alates 2007. aastast. Betooniühingu üliõpilaspreemiaid on saanud Eesti Maaülikooli, Tallinna Tehnikakõrgkooli,  Tallinna Tehnikaülikooli ja Tartu Ülikooli üliõpilased.

Eesti Betooniühing on betooni kui kodumaise ehitusmaterjali kasutamist edendav ühing, kuhu kuulub 81 ettevõtet, organisatsiooni ja eraisikut.

Laeb infot...