2.–4. märtsil toimub taas Eesti suurim tudengitele suunatud karjääriüritus Võti Tulevikku. Kui tavaoludes on see toimunud TalTechis, siis sel aastal on kõik tegevused viidud virtuaalmaailma. See annab osalemise võimaluse ka nendele tudengitele, kes Tallinnasse tulla ei saa või asuvad hoopis teisel pool maakera.

Võti Tulevikku

Nagu tavaliselt on sündmuse esimesel päeval mess, kus tudengitel on võimalus ettevõtete esindajatega suhelda läbi videokõne või Chati. Samuti on ettevõtted virtuaalsesse messikeskkonda üles pannud enda tutvused ja tudengitele suunatud võimalused. Aktiivne messiala on 2. märtsil avatud kell 10–15.

3.–4. märtsil toimuvad ettevõtete korraldatud seminarid, kus on tudengid saavad huvipakkuvast ettevõttest ja nende pakutavates praktika ja töö võimalustest rohkem teada.

Nii virtuaalne messiala kui seminarid jäävad järelevaadatavaks nädala lõpuni.

Võti Tulevikku karjääriürituse eesmärk on viia kokku tudengid ja ettevõtted, et tudeng saaks praktika ja/või töö ning ettevõte kvalifitseeritud tööjõudu.

Sündmusel esindatud ettevõtted on väga erinevatest valdkondadest, alustades toidutehnoloogiast lõpetades logistikaettevõtetega. Kokku on oodata üle 60 ettevõtte.

Osaleda saab läbi lingi, mida jagatakse Võti Tulevikku sotsiaalmeediakanalites ning sündmuse veebilehel www.VT.ee.

Osalemine on kõigile tasuta!

Sotsmeedia lingid: