Tallinna Tehnikaülikool

Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskond korraldab 28. aprillil Majandusõpetajate inspiratsioonipäeva, kuhu on oodatud kõik Eesti gümnaasiumite majandusõpetajad. Üritus annab hea võimaluse avardada silmaringi, saada uusi ideid oma tundide elavdamiseks ning laiendada erialast võrgustikku nii teiste majandusõpetajate kui ka TalTechi majanduse ja ärikorralduse õppejõudude seas.  Seekordsel inspiratsioonipäeval räägivad majandusteaduskonna turunduse vanemlektor ja teenusedisaini labori d.Lab  juht dr Jana Kukk ning õpikogemuse disainer Agne Prints  õpikogemuse disainimisest.

Inspiratsioonipäev

Hariduses on disainmõtlemise rakendamine alles hoogu kogumas, kuid oma olemuselt on tegemist metoodikaga, mis aitab luua õpikogemust, mis on õpilaste jaoks kaasahaarav ja meeldejääv.  „Hariduse valdkonnas on juba aastakümneid räägitud õppijakesksusest. Samal ajal on ärimaailmas tõstnud pead disainmõtlemine - lähenemine, mis loob tooteid ja teenuseid lähtudes kasutajast. Inspiratsioonipäeva raames räägime sellest, kuidas nende kahe lähenemise parimad praktikad omavahel kokku panna,“  selgitab Jana Kukk.

Majandusteaduskonna vilistlane Agne Prints keskendub õpikogemuse disainimise rahvusvahelisele töökogemusele: „Annan põgusalt ülevaate enda taustast ja räägin, kuidas sattusin töötama erinevate rahvusvaheliste e-õppe koolitusprojektidega, mille raames olen teinud koostööd ka kolme USA menuraamatu autoriga. Kirjeldan, mida olen sellel teekonnal õpikogemuse disainimise kohta omandanud.“

Majandusõpetajate inspiratsioonipäev toimub 28. aprillil kell 9:30-13:30 Tallinna Tehnikaülikoolis. Üritus on tasuta ning oma osalemisest palume teada anda hiljemalt 20. aprilliks juuresoleval lingil.

Tutvu majandusõpetajate inspiratsioonipäeva kava ja täpsema infoga siin.

Laeb infot...