Avatud on huviliste registreerimine 2023/2024. õppeaasta täienduskoolitusele „Kindlustuse meistrikursus: riskid ja nende kindlustamine“

Tegemist on koolitusega, mis annab kindlustussektoris alustanud töötajale baasteadmised ja üldpildi kogu kindlustusäri toimimisest, võimaldades orienteeruda erinevates praktilistes kindlustusteemades. 2023. aasta mais lõpetas antud täienduskoolituse juba kolmas lend. Septembrist 2022 alanud teekonda tähistati 1. juunil koos koolitajatega pidulikul kursuse lõpuüritusel (pildil).

grupipilt

Täienduskoolitusega liitujad saavad uusi ideid tööalaste ülesannete paremaks lahendamiseks, vahetades arvamusi praktikutest õppejõudude ja kolleegidega. Koolitusprogramm täiendab ka finantsalaseid teadmiseid. Oodatud on mh kindlustusalase motivatsiooniga bakalaureusetaseme üliõpilased.

Täielik koolitusprogramm koosneb viiest moodulist, kuid registreerida saab ennast ka üksikutele moodulitele.

Vaata lähemalt kursuse sisu: https://taltech.ee/majandusanaluusi-ja-rahanduse-instituut-kindlustuse-meistrikursus

Huviliste registreerimise tähtaeg on 3. juuli 2023