Kuni 10. maini 2023 kestab traditsiooniline Krisostomuse raamatupoe kevadine sooduspakkumine. Kevadpakkumise valikus on üle miljoni raamatu maailma juhtivatelt kirjastustelt kuni 25% allahindlusega.

Kasutage head võimalust tellida raamatukogusse uusi õppe- või teadustööks vajalikke raamatuid!

Raamatute valiku leiate Krisostomuse eripakkumiste kampaanialehelt Kevadine sooduspakkumine.

• Raamatute valimiseks kasutage teemalinke või otsinguvorme. Jälgige, et valitud oleks ingliskeelsete raamatute andmebaas.

• Otsitulemustes kuvatakse alati esimesena sooduskampaania raamatud. Koguge huvipakkuvad raamatud ostukorvi.

• Vajutage lingil Soovita seda nimekirja TalTech Raamatukogule (nähtav ülikooli võrgus).
    Olles väljaspool ülikooli võrku, valige ostukorvis link Soovita seda nimekirja ja e-maili lahtrisse sisestage katri.magi@taltech.ee.

• Sisestage enda ja oma struktuuriüksuse andmed ja vajutage nupul Saada nimekiri.

Saadetud raamatute nimekiri jõuab Krisostomuse raamatupoele ja koopia tuleb ka tellija postkasti (kahjuks vahel rämpsposti).

Kevadpakkumise raames saab raamatuid tellida nii ostmiseks kui tutvumiseks, sobimatud raamatud saame raamatupoele tagastada. Tellimisel on abiks raamatukogu erialainfo talituse ainespetsialistid.

Krisostomuse kevadpakkumine