Ülikool soovib paremini aru saada, kuidas meie tudengid tänase eriala valikuni jõudsid ja kas enne õppima tulekut oleks TalTechi erialade sobivuse testist neile abi olnud. Samuti soovime üliõpilaste abil mõista, kuidas erialatesti edasi arendada ja millisest infost tunnevad tulevased tudengid eriala valikul enim puudust.

TalTechi erialatest on loodud selleks, et aidata erinevate väidete hindamise abil selgitada välja enim huvipakkuvad TalTechi rakenduskõrghariduse ja bakalauseusetaseme erialad. Seda selleks, et erialavalik oleks teadlikum ja õpingute katkestamise tõenäosus väiksem.

Selle küsitluse on koostanud Tallinna Tehnikaülikooli turunduse ja kommunikatsiooni osakond.

Kõigi vastanute vahel, kes osalevad loosimises, loosime välja 5 meenetepoe kinkekaarti väärtuses 30€/tk.

Vastuseid ootame kuni 23.06.2023 (k.a).

Vasta küsitlusele