Lars Asi õpib IT-süsteemide administreerimist, vabal ajal meeldib talle käia jõusaalis, veeta aega kursakaaslastega ning korraldada IT üliõpilaskoguga erinevaid üritusi.

Lars Asi

Ütle kolm kohta, kus on IT-süsteemid, millele inimesed igapäevaselt ei mõtlegi

Bluetooth kõrvaklapid, mootoriga rulad/tõukerattad ja kohvimasin.

Arvestades turbokiirust tehnoloogia arengus: kui kiiresti see haridus aegub?

Isegi kui haridus aegub, siis omandatud loogika ja kogemus aitavad õppida uut tehnoloogiat teistest kiiremini.

Miks selle valdkonna lõpetajaid vaja on?

Maailmas tekib iga päevaga juurde inimesi, kes oskavad koodi kirjutada, aga inimesed, kes mõistaksid seda sügavamalt ja omaksid teadmisi, kuidas keerulisi algoritme kirjutada, on vähe.

Üks fun fact, mida sa enne ülikoolis õppimist ei teanud?

Microsofti kunagine juht, Steve Ballmer ütles, et Linux on vähk.

Infotehnoloogilised süsteemid on iga ettevõtte "südameks", mille töövõime mõjutab kogu ettevõtte toimimist. Neid süsteeme on vaja juhtida ning ettevõtte ellujäämise küsimuseks on paljuski nende täpne ja selge töötamine. Kui see valdkond sind huvitab, siis loe pikemalt: www.taltech.ee/itadministreerimine.