Tallinna Tehnikaülikooli Loodusteaduste päev toimub 28. aprill algusega kell 10.00 loodusteaduste majas (Akadeemia tee 15, Tallinn). Osalema on oodatud kõik huvilised, kellel on soov tutvuda lähemalt loodusteaduste erialadega. Üritusel saab kohtuda ning vestelda erialade programmijuhtidega ja üliõpilastega.

Loodusteaduste päev on üritus, mis on täis põnevaid teaduslike töötubasid, kus noored saavad luua seoseid koolis õpitud teooria ja praktika vahel: keemias, geeni- ja toidutehnoloogias, füüsikas, mere- ja  maasüsteemides ning geoloogias. Valikus on üle 30 erineva töötoa.

Registreerimine üritusele on juba avatud.

REGISTREERI END ÜRITUSELE

Töötubade info uueneb jooksvalt ning lõplik ajakava tuleb hiljemalt kaks nädalat enne üritust.

Loodusteaduste päev 2023

See üritus on sulle kui:

• Kui sind huvitab, kuidas molekulaarsel tasandil sind ümbritsev loodus töötab või pakub huvi, millised on täpsemad mehhanismid haiguste taga ning kuidas neile leida ravi. Või huvitab sind, millest koosneb meie igapäevane toit, kuidas seda töödeldakse ja mis toimub söödud toiduga meie organismis, siis tule tutvu rakenduskeemia, geeni- ja toidutehnoloogia töötubadega!
  • Soovid teada täpsemalt vulkaanidest merehoovusteni ning kliimamuutustest allmaarajatiste projekteerimiseni, siis tule maa süsteemid, kliima ja tehnoloogia töötubadesse! Lisaks tuleb ka suur väliala, kus on võimalik tutvuda erinevate seadmete ja meetoditega, mida kasutatakse geoloogilistes ja mereuuringutes ning proovida ise erinevate seadmete kasutamist.
  • Sulle meeldib teada täpselt, kuidas asjad maailmas töötavad ning sulle pakub huvi füüsika, matemaatika ja IT, siis tule rakendusfüüsika töötubadesse!

Rohkem infot ürituse kohta on saadaval Loodusteaduste päeva lehel.