Tallinna Tehnikaülikool

Juhtimise ja turunduse õppekava sobib enesetäiendamiseks ärivaldkonnas tegutsevatele inimestele, kellel on eelnev majanduse või ärinduse alane kõrgharidus. Õppekava läbimine annab laiendatud silmaringi, süsteemse mõtlemisoskuse ning sügava sissevaate juhtimise ja turunduse maailma. 

Katrin Arvola
Juhtimise ja turunduse programmijuht Katrin Arvola

Juhtimise ja turunduse õppekava sobib enesetäiendamiseks ärivaldkonnas tegutsevatele inimestele, kellel on eelnev majanduse või ärinduse alane kõrgharidus. Õppekava läbimine annab laiendatud silmaringi, süsteemse mõtlemisoskuse ning sügava sissevaate juhtimise ja turunduse maailma. Õppekava varustab sind kõigi teadmistega, mis ettevõtte ja turunduse juhtimises edu tagavad.

Õppekaval õppija saab valida, kas õpib süvendatult juhtimise või turunduse suunal- mõlemal on võimalik valida kahe peaeriala vahel. Juhtimise suunal saab õppida rahvusvahelist ärijuhtimist või äriprotsesside juhtimist digitaalühiskonnas. Turunduse suunal saab valida, kas keskenduda turunduse ja kliendikogemuse juhtimisele või üha populaarsust koguvale teenusedisainile. 

Hoiame õppekava fookuse sellel, et ühendaksime sügavad teoreetilised teadmised praktiliste oskustega, sest just seda ootab tänane ja homne tööturg. Sind õpetavad õppekaval parimate teoreetiliste teadmistega professorid, praktiliste kogemustega teadlased ning valdkonna praktikud. 

Ole valmis selleks, et magistriõppe läbimine nõuab suurt pingutust, kuid saadavad uued teadmised, oskused ja suhtlusvõrgustik on seda vaeva kindlasti väärt ja viib karjäärivõimalused uuele tasandile. 

Tutvu õppekavaga ning osale infotunnil 18. aprillil kell 17.00 Juhtimine ja turundus (virtuaalselt).

Laeb infot...