Rahvusvahelise ärikorralduse õppeprogrammi läbimisel omandad teadmised ja oskused töötamaks rahvusvahelises ettevõttes või muus organisatsioonis. Samuti on sul võimalus edasi arendada pereettevõtet või luua oma ettevõte.

Rahvusvahelised tudengid

Õppetöö toimub rahvusvahelises keskkonnas koos üliõpilaste ja õppejõududega erinevatest riikidest. Esimene pool õppekavast hõlmab üldaineid ja sissejuhatust erialaainetesse ning õpingute teises pooles on sul võimalik jätkata õpinguid süvendatult valides nelja spetsialiseerumise vahel, milleks on: turundus, ettevõtlus ja juhtimine, majandusarvestus digiajastul ning rahandus. Õppekaval on kõrge tunnustus rahvusvahelise akrediteeringu kujul (EFMD accredited).

Meie jaoks on oluline pakkuda kaasaegset ja igapäevaeluga seotud õpet ning võimaldada uute kogemuste omandamist ka ülikoolist väljaspool. Sul on võimalik veeta semester või terve õppeaasta mõnes meie partnerkõrgkoolis, kellest mitmed on rahvusvaheliselt väga tuntud, näiteks Bologna Ülikool (Itaalias), Twente Ülikool (Hollandis), EMLYON ärikool ja Kedge ärikool (Prantsusmaal), Müncheni Tehnikaülikool (Saksamaal), Dublini Ülikool (Iirimaal), Aarhusi Ülikool (Taanis).

Samuti on sul võimalik sooritada erialapraktika kas Eestis või välisriigis. Pöörame tähelepanu ettevõtete ja teiste organisatsioonide kaasamisele õppetöösse ettevõtete külastuste, praktikute kaasamise, simulatsioonide kasutamise ja ettevõtete kaasuste analüüsimise näol.

Tutvu programmiga

Merle Küttim