Novembris on võimalik end tehnikaülikooli peahoone juures taas koroonaviiruse vastu vaktsineerida või saada tõhustusdoosi.

Vaktsineerimisbuss seest

Qvalitase bussid on tehnikaülikooli peahoone (Ehitajate tee 5, Tallinn) ees:

• 9. novembril  kell 10-17

Vaktsineerimine ei eelda eelregistreerumist. Vaktsineerimine toimub isikut tõendava dokumendi alusel ning on kõigile tasuta.

Vaktsineerimist viib läbi Qvalitas, valikus on nii Pfizeri kui Moderna vaktsiinid. Originaal Pfizerit kasutatakse esmasteks doosideks.  Tõhustusdoosideks ehk 3. ja 4. doosiks on Moderna vaktsiini (Spikevax bivalent), mis on suunatud Omicron BA.1 tüvele, ning Pfizeri vaktsiini (Comirnaty), mis on suunatud Omicron BA.4-5 tüvedele (hetkel aktuaalne tüvi ning kõige uuem vaktsiin).

Gripivastaseks vaktsineerimiseks on Influvac Tetra vaktsiin, mille hind on 23€/doos (tasuda saab kohapeal kaardiga). Riskirühma kuuluvale inimesele on vaktsiin tasuta.

Riskirühma kuuluvad üle 60-aastased täiskasvanud, rasedad, lapsed kuni 7 aastat (k.a.) ning alaealised, kellel on südameveresoonkonna haigused, onkoloogilised haigused, immuunpuudulikkus, diabeet või obstruktiivne kopsuhaigus.

Lisaks tehnikaülikooli perele on vaktsineerima oodatud ka meie töötajate ja tudengite lähedased, samuti ümberkaudsed elanikud.

Täpsem info vaktsineerimie kohta: www.vaktsineeri.ee.