Ideekonkursile „Mis teeks TalTechist veelgi ägedama ülikooli?“ laekus kokku 34 ideed 14 inimeselt. Head mõtted puudutasid nii õppetööd, linnaku elu-olu arenguid ja ülikooli kui organisatsiooni arengut, kaks ideed keskendusid ka innovatsioonile ja teadlaste ideede ärikeskkonda viimisele. Ideid hindab nüüd ülikooli arengukava juhtkomitee. Võitja kuulutame välja 21. jaanuaril toimuval arengukonverentsil, idee autoritele saadame tagasisidet hiljemalt veebruari esimesel nädalal.

Millises ülikoolis tahaksid õppida? Millise ülikooliga koostööd teha? Millisesse ülikooli professorina tulla? Ootame häid ja lennukaid ideid kampuse, õppekorralduse ja teaduskoostöö kohta. TalTech on Eesti ainus tehnikaülikool – teeme ta selliseks, nagu meile kõigile meeldib!

• Saada oma konkreetne idee videona, koomiksina, lühikese tekstina, animatsioonina või luulevormis e-kirja teel aadressile idee@taltech.ee. NB! Kui Sul on rohkem ideid või laiemad mõtted, osale TalTechi esseekonkursil piirideta ülikoolist!
  • Tähtaeg 3. jaanuar 2021
  • Lisa ideele oma kontaktid, sest parimat ideed premeeritakse rahalise preemiaga 300 eurot (žürii võib välja anda ka eriauhindu)
  • Ideed, mis ülikooli liikmeskonnas suuremat huvi äratavad, teeme teoks.