Raul Hanson

Miks ma TalTechis töötan?

Minu jaoks on töökoha valimisel oluline organisatsiooni missioon ja sellest tulenevad eesmärgid. Tallinna Tehnikaülikool panustab olulisel määral Eesti arengusse ja seda tahan teha ka ise. Ülikool on täna kiiresti arenemas ning tegemas arenguhüpet. Väljakutseid ja arendatavaid valdkondi on mitmeid (nt ülikooli digitaliseerimine, teadus- ja arendustegevuse toetamine, õppetegevuse arendamine ja koostöö ühiskonnaga) ning kui endal on ettevõtlikku vaimu ja tegemise tahtmist, siis on TalTech õige tööandja. Seda tunnetan oma igapäevases töös, kus on palju vaheldust, erinevaid teemasid ning siiani mitte ühtki igavat tööpäeva.

Miks soovitan TalTechi tööle tulla?

Ülikool pakub võimalust areneda, toetavat ja teotahtelist meeskonda ning otsustusvabadust koos võimalusega võtta tööalast vastutust. Kui pikk ja edukas tööaasta seljataga, siis saab võtta 35 päeva puhkust. TalTechi ülikoolilinnakus toimub iga päev mõni seminar, üritus või ühistegemine, millest igaühel on võimalik osa saada. See loob dünaamilise ja arengut soosiva keskkonna. Minu arust loob ülikoolis töötamine head eeldused edukaks karjääriks.