Me teeme seda jälle! Toome tudengid, töötajad ja vilistlased ülikooli aastapäevaks kokku suure Linnakupeoga, seda juba 10. septembril. Tegevusi jagub hommikust hiliste öötundideni, tagatud on meeleolukas programm ja suurepärased esinejad.

Päeval toimuvad vilistlaste kokkutulekud, linnaku ekskursioonid, mälumäng ja tudengiorganisatsioonide mitmevõistlus. Päevase programmi lõpetab Leiutajate laulu- ja tantsupidu. Päevane programm on kõigile tasuta.

Õhtul toimub Linnakupeo järelpidu kolmel festivalialal: aulas, peahoone fuajees ja akadeemikute alleel. Lavadele astuvad Eesti tipptegijad: Terminaator, Anne Veski, Clicherik ja Mäx. Õhtune pidu algab kell 20. Piletid saab osta Fienta piletimüügi keskkonnast.

Hoia silm peal jooksvalt lisanduval infol ja osta endale pilet juba aegsasti: taltech.ee/linnakupidu

Tulenevalt avalike ürituste korraldamisele seatud piirangutest, saame sündmusele lubada vaid külastajad, kes tõendavad oma nakkusohutust.