Tallinna Tehnikaülikool

Tallinna Tehnikaülikooli spordiklubi ning spordiennustuse ja internetikasiinoga tegelev Optibet pikendasid koostöölepingut, mille tulemusel kannab spordiklubi korvpalli esindusmeeskond järgneval kahel aastal TalTech/Optibet nime.

"Mul on hea meel, et esimene koostööaasta oli mõlemale osapoolele kasulik ning saame oma koostööd jätkata veel vähemalt kahel järgmisel hooajal", nentis Tallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi juhataja Rait Käbin.

Optibeti esindaja Rage Riismann ütles koostöölepingu pikendamist kommenteerides, et TalTechi spordivaim köidab. „Mõne koostööga lihtsalt on nii, et tuled ainult korraks aga lõpuks jääd ikkagi palju kauemaks, sest kõik sujub ja tulemas on uus ja veel põnevam hooaeg, millest mingi hinna eest ilma ei tahaks jääda,“ lisas Riismann.

TalTech/Optibet korvpallimeeskond on peamiselt üliõpilastest koosnev korvpallimeeskond, mis osaleb käesoleval hooajal, Põhja-Euroopa korvpalliliigas (ENBL) , Eesti- Läti korvpalliliigas ning üliõpilaste meistrivõistlustel kodu- ja välismaal. Meeskonda juhendab 2022/2023 hooajal endine Eesti korvpallikoondise abitreener Alar Varrak.

Laeb infot...