Tallinna Tehnikaülikool

Tallinna Tehnikaülikool koostöös Tallinna ettevõtluskeskusega pakub alustavatele ettevõtjatele tasuta seminarisarja, kus käsitletakse teemasid, millele ettevõtjad oma äriideed teostama asudes ja juba olemasolevat äri arendades peaksid tähelepanu pöörama. Loengud toimuvad kord kuus veebiseminaridena või TalTech Mektorys. 

Loengusarja eesmärk on avardada ettevõtlushuviliste majandus- ja tehnoloogiaalaseid teadmisi ning toetada ettevõtete ja akadeemia koostööd teadmistepõhise ettevõtluskeskkonna loomisel. Kevadhooaja avab TalTech IT Kolledži lektor Nadežda Furs-Nižnikova, kes räägib, mis on kasutajakogemuse disain, kas see on vajalik ainult ilu pärast ja kuidas on see ettevõtjale kasulik oma äri arendamisel.

Veebiseminar toimub neljapäeval, 21. jaanuaril 2021, kell 10.00-11.30 veebikeskkonnas. Veebiseminar on küll tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine siin. Nadežda on viimased 5 aastat jaganud oma teadmisi TalTechi tudengitega infosüsteemide analüüsi, tarkvara arendusprotsesside ja IT juhtimise ainetes. Aastal 2018 pälvis Nadežda TalTechi parima õppejõu tiitli. Ta on tegutsev ka agiilse kootsina (Agile Coach) koordineerides ning koolitades agiilseid arendusmeeskondi ettevõtetes ja avaliku sektori organisatsioonides. 

Järgmistel Ettevõtlusakadeemia seminaridel tulevad teemaks isikuandmete kaitse alustavas ettevõttes, eduka iduettevõtte brändi loomine, kust leida raha ettevõtte kasvuks ning miks on oluline protsesside juhtimine kasvavas ettevõttes. 

Lisainformatsioon: 
https://www.tallinn.ee/est/ettevotjale/koolitused

Helena Rozeik
Tallinna Tehnikaülikool
Ettevõtluskoostöö koordinaator
Tel: 5272314
E-post: helena.rozeik@taltech.ee
 

Laeb infot...