Sel aastal on TalTech Uusettevõtluse keskuse eestvedamisel sTARTUp Day partner. Kõik huvilised on oodatud demoalale, kus tutvustatakse erinevaid TalTechi idu- ja hargettevõtteid – Mindchip näitab oma autonoomset robotlaeva, DrugHunter maailma esimest kaasaskantavat narkootikumide analüüsijat, Äiotech räägib saepurust valmistatud võidest ning Filaret jutustab oma lugu suitsukonide taaskasutamisest.

Startup Day

Lisaks idu- ja hargettevõtetele saab TalTechi boksis uudistada ka EIT Digitali ja AIREt. Parimate küsimuste esitajatele on koostöös Öun Drinksiga välja pandud kosutavad funktsionaalsed limonaadid.

Tallinna Tehnikaülikool viib sTARTUp Dayl läbi kaks huvitavat seminari:

• 25 august kell 10:20-11:05 ruum nr 1: How can universities empower innovation and startups? The story of building a hight-tech startup ecosystem in Munich.
    Esinevad Marisa Schneider Müncheni ülikoolist ning Eesti startup ökosüsteemi esindajad. Käsitleme nii investor- kui ka ülikoolist välja kasvanud idu- ja hargettevõtete vaadet.

• 26 august kell 12:15-13:15 ruum nr 6: University as a Service Provider – a new paradigm? Tutvustame häid näiteid ülikooli ja ettevõtete vahelisest koostööst ning arutame, kuidas võiksid ettevõtted ja ülikoolid tulevikus veelgi tõhusamalt koostööd teha.

Lisaks eelnevale on huvilistel võimalus tulla 24.08 kell 12-16 Tudengivormeli isesõitva masinaga demosõidule Tasku Keskuse EuroPargi katuseparklasse!

Startup Day on kõige ettevõtlikuma mõtteviisiga ärifestival, mis toob kokku üle 3000 osaleja, et tähistada ettevõtlust targas linnas Tartus. Kolmepäevasel festivalil on enam kui 100 maailmaklassi esinejaga lavaprogrammi täiendavad praktilised seminarid, innovaatiline demoala, aktiivne kontaktide loomine ja kümned meeleolukad kõrvalüritused. Inspiratsiooni-haridusprogramm koosneb erinevatest teemadest – turundusest kosmosetehnoloogiani, rahakogumisest targa linnani ning tehisintellektist loomemajanduseni.