Tallinna Tehnikaülikool

TalTech Taskus on täis elektrit, sest külas on särtsakas elektroenergeetika ja mehhatroonika tudeng ning ettevõtlik rööprähkleja Brenda Pent, kes jagab kogemusi, kuidas korraga mitmel rindel edukas olla.  

Brenda Pent

Lisaks õppimisele, käib Brenda täiskohaga tööl Eleringis ja muude projektide seas lööb kaasa ka Positroni korraldustiimis.  

“Ma ei oleks iial uskunud, et ma olen kolmanda aasta alguseks läbi käinud nii palju erinevaid kohti ja jõudnud siia, kus ma praegu olen. Arvan, et Eesti Elektroenergeetika Selts oli minu jaoks stardipauk,” jutustab Brenda.  

Esimese valikuna arstiks õppida soovinud Brenda jagab avameelselt, miks ta otsustas hoopis inseneeria kasuks ning kuidas ta soovi korral neid kahte valdkonda omavahel siduda saaks.  

“Kuulsin paari inseneri rääkimas ja nad võlusid mind ära, et saab ajuga mõelda ja kätega midagi päriselt teha ning kasulik olla ka teistmoodi. Ei pea just arst olema,” räägib Brenda.  

Julge ja ettevõtlik noor naine jagab kolme edutoovat võtmetegurit, mis on temal aidanud õppetöö enda jaoks praktilisemaks muuta ja säilitada tasakaalu nii kiire elutempo kui isikliku elu vahel. 

Lisaks tuleb juttu juba 22-23. septembril toimuvast suurejooneliset elektriala tulevikutegijate üritusest Positron, kus Brenda noortesuuna juhina kaasa lööb.   

Positroniga saad lähemalt tutvuda siit.

Kuula saadet Spotifys või Soundcloudis 

Laeb infot...