Teisipäeval, 27. augustil toimunud TalTechi nõukogu istungil nimetati Virumaa kolledži uueks direktoriks Mare Roosileht. Kolledži senine direktor Viktor Andrejev uueks ametiajaks ei kandideerinud, kuid jätkab tööd panustades eelkõige koostöösse ettevõtetega.

Picture of Mare Roosileht

TalTechi Virumaa kolledži senine arendusdirektor Mare Roosileht on töötanud kolledžis ja selle eelkäijates ühtekokku 26 aastat. Ta on olnud matemaatika ja informaatika õppejõud, reaalkeskuse juhataja ning alates 2007. aastast arendusdirektor. Tema poolt kirjutatud ja suures osas juhitud projektide kaudu on investeeritud kolledži ning üldisemalt Ida-Virumaa arendusse üle 7 miljoni euro EL struktuurfondide toetust.

Mare Roosilehe sõnul jätkab ta tööd, et muuta Virumaa kolledž üle Eesti tunnustatud, uuendusmeelseks ja atraktiivseks teadus- ja haridusasutuseks.

“Virumaa kolledži eesmärk on olla hinnatud arendus- ja teaduskoostöö partner nii kohalikele ettevõtetele kui rahvusvahelistele kõrgkoolidele. Ühtlasi jätkame arendustegevusega põlevkivienergeetika valdkonnas. Soovime olla ka üks eestluse tugevdamise kantse Ida-Virumaal,” ütles Roosileht.

Möödunud aastal omistati Mare Roosilehele Tallinna Tehnikaülikooli kuldmärk ning TTÜ 100 teenetemedal Virumaa kolledži mitmekülgse arendamise ja potentsiaali rakendamise eest.

Lisainfo:

Mare Roosileht
TalTechi Virumaa kolledži direktor
E-post: mare.roosileht@taltech.ee

Anna Kaljusaar
TalTech Virumaa kolledži turundus- ja kommunkatsioonijuht
Tel. 336 3921
E-post: anna.kaljusaar@taltech.ee