TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL

Site logo

KOLLEDŽIST

TalTech Virumaa kolledžis Kohtla-Järvel saab õppida kolmel rakenduskõrgharidusõppe ja kahel magistriõppe erialal päeva- ja sessioonõppe vormis. Kolledž pakub täienduskoolitusi ning aitab teadust populariseerida teadus- ja tehnikakooli kaudu.

VASTUVÕTT 2022/23

Vastuvõtt Tallinna Tehnikaülikoolis 2022/23 õppeaastaks on avatud 1. jaanuarist 6. juulini 2022. Tutvu Virumaa kolledži vastuvõtutingimustega.

VK_Aktus_200220_yliopilasnoukoguMore

ERIALAD

Tutvu kolme rakenduskõrgharidusõppe õppekavadega.

VK_ITakadeemiaMore

MAGISTRIÕPE

Tutvu kahe magistriõppe õppekavadega.

VK_telemaatikaMore

MIKROKRAADID

Alates 2021. aasta sügisest pakub Tallinna Tehnikaülikool avatud õppes võimalust läbida väiksema mahuga õppekavasid - mikrokraade. Virumaa kolledži 9-le mikrokraadikavale on sügissemestriks vastuvõtt avatud alates 1. juunist 2022, täiendav vastuvõtt toimub 1.-22. augustil 2022.

kataloogMore

KOOLITUSED

Virumaa kolledž pakub täienduskoolitust nii eraisikutele kui ka ettevõtetele.

VK_praktikaMore

TEADUS- JA TEHNIKAKOOL

Virumaa kolledži teadus- ja tehnikakool pakub kõikidele kooliõpilastele 1.-12. klassini võimalusi osaleda teadusklubides, -laagrites, -kursustel jm tehnika valdkonda populariseerivates tegevustes.

VK_kolledzMore
VK_mikrokraad2022sygis

Mikrokraadikavad

Virumaa kolledž pakub sügisest kokku 9 mikrokraadikava. Õppimine toimub tunniplaani alusel ja on tasuline. Kandideerimiseks on vajalik peamiselt keskharidus. Mikrokraad koosneb 2-3 õppeainest. Kandideerimine mikrokraadikavadele on avatud 1. juuni - 22. august 2022.

VK_tootukassa

Tasemeõppes osalemise toetus

Eesti Töötukassa toetab nii tööotsijate kui töötavate inimeste õpinguid kutse- ja kõrghariduses. 2022. aastal on toetuse suurus 292 eurot kuus.
TalTech Virumaa kolledži kõik 3 rakenduskõrgharidusõppe kava on toetatavad õppekavad.

VK_moodle

Moodle kursus ja test

Tutvu Virumaa kolledži erialadega, kuula, mida arvavad siin õppivad tudengid ja meie vilistlased. Jälgi tähelepanelikult TalTech rektori ja juhtivate ettevõtete mõtteid ning võta omale vabadus otsustada. Ja kui teed KURSUSE TESTI, saad võimaluse sisseastumisvestlust alustada paremalt stardipositsioonilt. Testi sooritamisel saad tunnistuse ja juba 2,5 punkti sisseastumisvestlusele!

Loading...

TEADUS & ARENDUS

Teadus- ja arendustegevust viivad Virumaa kolledžis läbi kaks uurimisrühma, Põlevkivi Kompetentsikeskus teaduslaboriga ning Virumaa Digi- ja Rohetehnoloogiate Innovatsioonikeskus ViDRIK.

UURIMISRÜHMAD

Tutvu rakendusliku keemia uurimisrühma ning kütuste tehnoloogia teadus- ja katselabori teadustööga.

PKK_stendikatsed More

PÕLEVKIVI KOMPETENTSIKESKUS

Põlevkivi kompetentsikeskus on Kohtla-Järvel asuv teadus- ja arenduskeskus peamiselt põlevkivi ning keemiavaldkonnas, aga ka teistes tehnika ja tehnoloogia valdkondades. Keskus pakub arendus- ja laboriteenuseid, intellektuaalomandi teenuseid ja üürilaboreid ning teostab valdkondlikku standardimist.

PKK majaMore

VIDRIK

Virumaa Digi- ja Rohetehnoloogiate Innovatsioonikeskus ViDRIK aitab luua koostöös ettevõtetega vajalikke tänapäevaseid efektiivseid ja säästlikke lahendusi tehnika- ja IT-valdkonnas.

VK_masinaehitusMore

Laborid ja teenused

Tutvu kolledži laboritega ning ruumide rentimise võimalusega.

VK_telemaatikaMore

KOLLEDŽIST

Kolledži struktuurist, visioonist, missioonist, arengukavast ja ajaloost.

VK_ majaMore