Rahvusvahelise ärikorralduse programmiga programmi üliõpilane Kirsten Woods jõudis TalTechi õppima asudes tagasi oma juurte juurde. Kogu elu USA-s Virginias elanud Kirsteni esivanemad on nimelt eestlased ja see inspireeris neiut ka siiapoole vaatama. Kuid mitte ainult.

Rahvusvahelise ärijuhtimise programm

Kuula saadet

Üks peamisi põhjusi, miks ta otsustas TalTechi õppima tulla, oli soov teha midagi drastiliselt erinevat ning kogukond.„Kogukond ja side teiste tudengitega on minu jaoks väga oluline. Sain aru, et TalTechi lähenemine õpingutele on personaalne ja samas luuakse programmi raames teadlikult ka kogukonnatunnet," nimetab Kirsten põhjused, mistõttu ta hakkas mõtlema Eestis õppimisele.

Kirsten ütleb, et TalTech paistis tema jaoks silma ka sellega, et siin oli kõik, mis teda huvitas ja eriti põnev oli kogu asjade rahvusvaheline pool: „Olen kohtunud nii paljude erinevate inimestega ja see on olnud suurim šokk teada saada, kui suur ja mitmekesine kursus meil on. Olen leidnud sõbrad Hispaaniast, Ladina-Ameerikast, Saksamaalt, Armeeniast ja Eestist.

Eesti on Kirstenit hästi kohelnud ja ilm on mõnusalt üllatanud: „Mulle meeldib siinne ilm, sest miski ei ületa neid maagilisi talvehommikuid kui ärkad ja maas on värske lumevaip. Eestis on inimesed kogu aeg väljas ja loodusega seotud tegevusi on palju. Inimestega lõimumine ja nendega suhtlemine on väga lihtne, sest kõik räägivad inglise keelt."

Õpingute puhul hindab ta kõrgelt nende praktilisust. "Alustavate start-up'ide suhe elaniku kohta on Eestis väga muljetavaldav. Registreerisin oma ettevõtte siin 15 minutiga. Kõik, mida me õpime, on väga praktiline, mistõttu olen saanud õpitut rakendada nii oma äris kui ka igapäevaelus“.

Uuri rohkem rahvusvahelise ärikorralduse programmi kohta: taltech.ee/sisseastuja/bakalaureuseoppe-erialad/rahvusvaheline-arikorraldus